Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - twardy - 20-08-2015 15:52

(20-08-2015 15:41)Revoltan napisał(a):  a sharesy da się sprzedać? Smile

Zakladka money market.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kolorpurpury - 20-08-2015 16:43

Obecnie już za mniej niż połowę ceny.
Nieco się pospieszyłem i kupiłem 41 sharesów za 47 centów, mogłem jeszcze poczekać i zgarnąć je jeszcze taniej bo widzę, że cena dalej spada. No nic, za mniej niż pół ceny też jest spoko. Zobaczymy jak będą wyglądać naliczenia i wtedy ich cena zacznie się normować. Po naliczeniach prawdopodobnie też będę skupował shares w niewielkich ilościach Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - ArturG - 20-08-2015 16:52

A ja zadam pewnie głupie pytanie, ale jednak chcę się upewnić: co jest lepiej skupować w LL? Akcje czy LC? Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - twardy - 20-08-2015 17:10

Raczej akcje, tutaj kasa bedzie z realnych biznesow a lc jakos tak nieciekawie wyglada.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kolorpurpury - 21-08-2015 20:07

Cena leci na pysk już 35 centów :O Szkoda, że się pospieszyłem z tym zakupem Tongue


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - ArturG - 23-08-2015 09:16

(20-08-2015 17:10)twardy napisał(a):  Raczej akcje, tutaj kasa bedzie z realnych biznesow a lc jakos tak nieciekawie wyglada.

Kurde szkoda że nie można wymienić LC na akcje Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - twardy - 23-08-2015 10:23

Mozna, sprzedajesz coiny za lp, a za lp kupujesz shares.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - overlord25 - 24-08-2015 12:41

Pojawiła się dywidenda za udziały Lol


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - xsebax - 24-08-2015 13:16

Takich kokosow to sie chyba nikt nie spodziewal Big Grin Ale dalej przeciez wszystko jest w jak najlepszym porzadku, tylko przy takich kwotach SAM WKLAD odzyska sie w kilka lat haha...

Mozna smialo napisac, ze to by bylo na tyle z LL.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 24-08-2015 13:44

Dzisiejsze oficjalne info z forum LL:

Shares dividend: 180$
LC dividend: 450$

@xsebax niestety masz dużo racji, słowa admina nie pokrywają się ostatnio z rzeczywistością a to nie wróży póki co nic dobrego.