Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - twardy - 18-08-2015 13:16

A koniec koncem nie dostana zwrotu VATu i pojda z torbami Jerk2


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kolorpurpury - 18-08-2015 14:08

Dlaczego mają nie dostać?


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - mikuss - 18-08-2015 14:13

(18-08-2015 09:49)kolorpurpury napisał(a):  
(18-08-2015 08:15)asamer napisał(a):  
(23-06-2015 14:58)asamer napisał(a):  Niedługo większość "grubych ryb" wypłaci swój cały kapitał, część już to zrobiła. Ciekawe jak wtedy będzie wyglądała stabliność, myślę, że SWAP będzie we wrześniu/październiku.

Ekhem, ekhem, ekhem, gdzie ci wszyscy, którzy powątpiewali w me słowa i twierdzili, że program będzie jeszcze dłuuuugo płacił. Matematyka ludzie Jerk2

. I na was panikarze czekam. Zbijcie cenę jak najniżej a ja sobie te akcje wykupię za te grosiki co mam Smile

widzę mamy podobne podejście do sprawy Smile również czekam na takie działania a przez weekend kupując lp wydałem znacznie mniej na inwestycję niż miałem w planach zainwestować w opcji zakupu 1$ to 3100 Smile
trafiały mi się takie perełki jak np 11k lp za 1$ a w niedzielę pod wieczór nawet miałem zakupy 15-16k za 1$


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - twardy - 18-08-2015 14:25

(18-08-2015 14:08)kolorpurpury napisał(a):  Dlaczego mają nie dostać?

Tak se czytam hyipforum i troche tam beke cisna z admina i jego ksiegowej Jerk2


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - mikuss - 18-08-2015 14:30

(18-08-2015 14:25)twardy napisał(a):  
(18-08-2015 14:08)kolorpurpury napisał(a):  Dlaczego mają nie dostać?

Tak se czytam hyipforum i troche tam beke cisna z admina i jego ksiegowej Jerk2

firmy nie są w polsce więc procedury w każdym przypadku są inne

na chwilę obecną nie ma według mojej oceny ŻADNYCH powodów do paniki bo :

A) wypłaty są realizowane
B) to, że admin zrobił w sumie zamknięte grono inwestorów to dla mnie jest in plus a nie minus, nie ma nowych wpłat więc nie rosną żadne nowe zobowiązania
C) sprzedaż np samych kodów na samym alledrogo tylko rośnie, sam polecam topup mam 44 poleconych i codziennie każdy z nich w zasadzie kupuje kody a im większy obrót w zewnętrznych serwisach tym większe dywidenty w samym ll
D) jak unormuje się wszystko to serwis zostanie otwarty znowu na nowych inwestorów


podsumowując : same plusy i konkretne vel rzeczowe podejście admina do biznesu w mojej ocenie Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - supercola - 18-08-2015 14:43

Ja na razie nie inwestuje oprócz tego co miałem zainwestowane Smile Chociaż nie powiem, że mogłem poczekać i zainwestować teraz : >


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kolorpurpury - 18-08-2015 16:11

Cena LC już powoli spada w dół Smile Czekamy na market akcji i będzie zabawnie Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - manitugg - 18-08-2015 22:07

A daj spokoj Smile mając 10$ wykupisz wszystkie LC poniżej poziomu sprzed SWAP . Wyprzedają się klikacze


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Make it - 18-08-2015 22:25

Polecam spamować serwisem wylicytuj Wink
Nie dośc że kasa z tego konkretna to jeszcze na dywidendy reszta pojdzie


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Razner - 19-08-2015 10:09

Napisze ktoś co jest teraz najlepiej zrobić i wyjaśni cała sytuację z swapem?