Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kolorpurpury - 18-08-2015 00:03

Wyprzedawajcie sie. Wieksza szansa, ze Ci co zostaną zarobia.
Ja patrze na to z innej strony. Admin nie sciemnia jak inni. Otwarcie mowi ze nie stac ich jeszcze na tak wysokie naliczenia. A maja produktow wiecej niz nie jedno rev share ktore mami ludzi wysokimi naliczeniami. Czyli kto pierwszy zarobi a reszta zfinansuje tych pierwszych. Wole poczekac dlugo ale wiedziec ze mam do czynienia z normalnym prawdziwym biznesem, ktory stawia na dlugotrwalosc i stabilnosc. LucreLab teraz bedzie placilo tylko z zarobkow i da sobie czas na rozwiniecie biznesow zanim dlug u inwestorow wzrosnie nie do splacenia. Ja sobie czekam na swap i zobacze co bedzie. To zawsze nowe doswiadczenie, zobaczę jakies kolejne rozwiazania itp.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - asamer - 18-08-2015 08:15

(23-06-2015 14:58)asamer napisał(a):  Niedługo większość "grubych ryb" wypłaci swój cały kapitał, część już to zrobiła. Ciekawe jak wtedy będzie wyglądała stabliność, myślę, że SWAP będzie we wrześniu/październiku.

Ekhem, ekhem, ekhem, gdzie ci wszyscy, którzy powątpiewali w me słowa i twierdzili, że program będzie jeszcze dłuuuugo płacił. Matematyka ludzie Jerk2


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kolorpurpury - 18-08-2015 09:49

(18-08-2015 08:15)asamer napisał(a):  
(23-06-2015 14:58)asamer napisał(a):  Niedługo większość "grubych ryb" wypłaci swój cały kapitał, część już to zrobiła. Ciekawe jak wtedy będzie wyglądała stabliność, myślę, że SWAP będzie we wrześniu/październiku.

Ekhem, ekhem, ekhem, gdzie ci wszyscy, którzy powątpiewali w me słowa i twierdzili, że program będzie jeszcze dłuuuugo płacił. Matematyka ludzie Jerk2

Mylimy pojęcia. SWAP a to czy program będzie płacił to dwie różne rzeczy Smile
Uwielbiam panikę większości osób. Dzięki temu w Paidverts miałem największe zyski właśnie po swapach gdzie panikarze uciekali a ja sobie zarabiałem. I to popełniając ogromne błędy, które gdybym wyeliminował zarabiałbym kilkukrotnie lub kilkunastokrotnie więcej.

Teraz LL nie zależy już tylko od kapitału, który wprowadzają inwestorzy. Właśnie tym się różni LL od innych "RevShare" a w zasadzie w 95, 90, 80 % piramid i hyipów. LucreLab teraz nie musi na razie przyjąć ani grosza od inwestorów, żeby dać coś zarabiać - bo dzięki tym inwestorom właśnie ma już kilka produktów i buduje następne. A im więcej ludzi się wycofa tym mniej ich będzie do podziału zysków. No i fajnie. Poza tym - inwestowałem kasę z której ewentualną stratą mogę się bez problemu pogodzić więc zostaję i czekam.

Dzięki Waszym wyprzedażom już przed swapem dzięki prowizjom z transferów LL zmniejszyło sobie tzw. "dług" Smile Znając życie jeśli będzie możliwość handlu akcjami ich cena przez panikujących spadnie po swapie mocno. I na was panikarze czekam. Zbijcie cenę jak najniżej a ja sobie te akcje wykupię za te grosiki co mam Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 18-08-2015 10:03

Admin wyraźnie powiedział że nie chce już kasy od kolejnych inwestorów, to co zebrał wystarczy na rozwinięcie realnych biznesów. Gdyby nie oczekiwanie pół roku na zwrot Vat-u LL działał by jeszcze pewnie kilka miesięcy normalnie. Ale jaki sens jest zbierać kase od kolejnych wpłacających jak trzeba będzie ich w końcu spłacić i dług by urósł do niewyobrażalnej sumy. Nie lepiej zarabiać mniej a stabilnie ?
To co teraz będzie to nie nazwałbym SWAPEM, w PV Jo zbierał kasę do końca i jak sie to skończyło ?? Przelicznik 0,30$ za akcje gdzie teraz ledwo zipie ta piramida z akcjami ledwo ponad 1 cent i nie widać poprawy.
Najbardziej mnie śmieszą osoby które nawet stwierdziły że już wypłat nie będzie w LL Smile a jak się rejestrowali to myśleli chyba ze to lokata bankowa z 16% zwrotem miesięcznym wkładu z gwarancją skarbu państwa.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Revoltan - 18-08-2015 10:15

Sprzedam 120 K za atrakcyjną cenę, 1$ za 6,5 K - Zapraszam na PW Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - ArturG - 18-08-2015 12:43

@rafi213: Pytanko do Ciebie, bo ty się chyba najlepiej że wszystkich znasz na LL: trochę nie rozumiem w jakiej sytuacji teraz się znaleźliśmy (o tym SWAP-ie w LL dopiero wczoraj wieczorem się dowiedziałem). To w jaki sposób będziemy teraz zarabiać w LL, skoro praktycznie nie będzie już naliczeń? Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - twardy - 18-08-2015 12:59

Jesli byles w grupie 3 i nizej to twoje lp zostana zamienione na lucrecoiny. Powyzej 3 lp zostana zamienione na shares (udzialy) i naliczenia od tego bede raz w tyg. Podejrzewam, ze te naliczenia beda smiechowe. Po 5 miesiacach admin ma podobno odkupic wszystkie udzialy z zyskiem 10% czy jakos tak. Z tego co czytam wypowiedzi na innym forum, gdzie admin sie aktywnie udziela, to zmiany wlasnie leca.

Cytat:naliczenia będą tygodniwe zależne od ilości LP/shares bez konieczności klikania reklam pozdrawiam MrKB



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - ArturG - 18-08-2015 13:08

Ja byłem w 3 grupie to też będę coś dostawał? czy dywidendy dalej będą przydzielane? Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 18-08-2015 13:11

Zmiany juź dokonane - wszyscy do grupy 3 włącznie dostali LC (wg przelicznika 18 LC = 3100 LP) wszyscy od grupy 4 mieli mozliwość wyboru czy zamienić LP za udziały wg przelicznika 1 udział = 3100 LP ) czy wziaść LC.
Ja oczywiście polecam zamianę LP na udziały, @twardy wiem czy groszowe bedą to naliczenia, ja liczę około 2,5% tygodniowo wartośći wniesionego wkładu (wkład to właśnie teraz taka sama wartość jak ilość udziałów).
Dywidenda od tych udziałów podobnie jak za LC będzie co poniedziałek i tak ma być przez kolejne 5 miesięcy. Wypłaty będą odbywać się normalnie, większość funkcji back office będzie działała normalnie ( oczywiscie oprocz modułu wykupywania kampanii reklamowych).
A i jeszcze jedno : Dywidendy za udziały będą wypłacane z zysków z następujących biznesów :
- 2 btc.pl
- TopUpZone
- wymianasms.pl
- wylicytuj.to

I teraz każdy kto będzie polecał te serwisy będzie przyczyniał się to wzrostu wartości dywidendy w LL, do czego zachęcam . Smile - w każdym jest tez odrebny program partnerski. Do wszystkich tych biznesów jest też stworzony na forum odrębny wątek.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - supercola - 18-08-2015 13:12

Wymienione na udziały.. zobaczymy ile będzie tego...

(18-08-2015 13:11)rafi213 napisał(a):  Zmiany juź dokonane - wszyscy do grupy 3 włącznie dostali LC (wg przelicznika 18 LC = 3100 LP) wszyscy od grupy 4 mieli mozliwość wyboru czy zamienić LP za udziały wg przelicznika 1 udział = 3100 LP ) czy wziaść LC.
Ja oczywiście polecam zamianę LP na udziały, @twardy wiem czy groszowe bedą to naliczenia, ja liczę około 2,5% tygodniowo wartośći wniesionego wkładu (wkład to właśnie teraz taka sama wartość jak ilość udziałów).
Dywidenda od tych udziałów podobnie jak za LC będzie co poniedziałek i tak ma być przez kolejne 5 miesięcy. Wypłaty będą odbywać się normalnie, większość funkcji back office będzie działała normalnie ( oczywiscie oprocz modułu wykupywania kampanii reklamowych).
A i jeszcze jedno : Dywidendy za udziały będą wypłacane z zysków z następujących biznesów :
- 2 btc.pl
- TopUpZone
- wymianasms.pl
- wylicytuj.to

I teraz każdy kto będzie polecał te serwisy będzie przyczyniał się to wzrostu wartości dywidendy w LL, do czego zachęcam . Smile - w każdym jest tez odrebny program partnerski .
Dokładnie Smile Więc trzeba polecać i jeszcze raz.. polecać ! Smile