Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Twister1992 - 14-08-2015 12:29

Co do pierwszego dobrze rozumiesz, chociaż uważam że nie jest to swap tylko poprostu zamknięcie grupy inwestorów i ogarniczenie przyrostu zobowiązania.

Nie mam pojecia co z reklamami i klikaniem, pewnie to będzie jakoś uzależnione bo na tym polega ten program. Taka to inwestycja że na podstawie tych udziałów będzie przyznawana dywidenda zarobiona w programach. Po 5miesiącach te udziały mają być odkupione za cene 10% drożej niż zostanie to zamienione w poniedziałek.

Też czekam na informacje i szczegóły mają być w poniedziałek.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kolorpurpury - 14-08-2015 12:38

Czyli tak jakby czas inwestowania się skończył przynajmniej na jakiś czas.. Ci co zainwestowali to zainwestowali a Ci co nie zdążyli nie będą mieli w co inwestować, chyba, że ktoś im sprzeda swoje akcje.

Co ma więc znaczyc informacja od Admina, że prawdopodobnie ustawią limity na zakup paczek reklamowych, skoro ich zakup jeśli dobrze myślę nie będzie miał żadnego sensu..

A no i skoro teraz te biznesy nie są w stanie finansować naliczeń, które do najwyższych nie należą rozumiem, że będziemy zarabiali nadal ale z 5 razy mniej?


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - twardy - 14-08-2015 13:25

Sprzedam 123,767 tab pointsow (117,578 po patraceniu 5% fee) za 30$, ktos chetny zapraszam na priv. Mam takie szczescie, ze jak wchodze w jakis program to on za chwile upada/psuje sie Jerk2


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rcielak - 14-08-2015 13:30

@twardy nie chce cie martwic, ale osobiscie dostalem kilka propozycji skupu 1$=7000LP wiec szczerze watpie, ze sprzedasz w takiej cennieWink


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - todek78 - 14-08-2015 13:31

To daj znać w co będziesz wchodził to nie będę go ruszał żeby nie stracić Tongue


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - morawcik - 14-08-2015 14:12

@kolorpurpury co do "zaległych" reklam to ma być "coś dla fanów PTC"


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kolorpurpury - 14-08-2015 15:13

Jak w LucreLab nie będzie trzeba nic klikać albo będzie tylko przez jakiś czas klikanie za grosze (no bo wychodzi na to, że skoro ma nie być LP to znikną wszelkie reklamy za LP) to LL będzie mało "aktywne". Więc po co było wprowadzać Bonus Ads.. ?

Nie będzie też sensu kupować nowych kampanii czyli samo pojęcie reklamy w LucreLab upadnie. Bo jak naliczenia nie będą w formie reklam to tych innych też nikt nie wykupi bo użytkownicy będą tam wchodzić raz na tydzień zobaczyć dywidendy z akcji więc nie będzie komu klikać w Social Exchange czy inne reklamy bo i po co..?

Chyba, że wszystko zmienią po prostu na kasę..

Ale im mniejszy będzie ruch na LucreLab tym mniejsze będzie zainteresowanie grami, aukcjami itp. (skoro mają zniknąć LP to co z grami, z którym zyski mają trafiać do dywidendów dla posiadaczy LC?) Więc dywidendy za LC też spadną i spadnie ich cena.

To w sumie takie spekulacje mam nadzieję, że rozwiązanie, które wprowadzą nie zepsuje tego w ten sposób tylko, że będzie to tak zorganizowane, żeby jeszcze większa była aktywność na samej stronie LucreLab, żeby było do czego przyciągać nowych użytkowników - nie oszukujmy się ale program, który się nie rozwija pod względem liczby userów się zwija i to jest nieuchronne a nie jest ich jakoś mnóstwo - musi być ich coraz więcej.


Ja osobiście zwyczajnie czekam na rozwój wydarzeń i więcej informacji co gdzie i jak dokładnie bo w sumie to praktycznie nic nie wiadomo. Chociaż mam wrażenie, że osoby bliższe adminowi są lepiej o czymś poinformowane, bo same informacje podane na forum LL moim zdaniem jakoś nie skłaniają do nagłego wyprzedania się co zaczyna robić wielu użytkowników - czyli pod względem userów program już się zwija albo po prostu mają jakieś lepsze info od admina.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - todek78 - 14-08-2015 15:51

Panika może program pogrzebać. Tak się stało z PV i akcjami na MTV, ludzie zaczęli się wyprzedawać zeby chociaż 10% wkładu wyciągnąć zamiast cierpliwie poczekać... Mam obawy co do LL niestety, może nie zwieją z kasą, raczej jestem tego pewien, ale czy jeszcze dadzą zarobić? Tu już wielki znak zapytania


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - overlord25 - 14-08-2015 17:09

Ja mam tylko LucreCoinsy to mnie ten swap nie dotyczy Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - twardy - 14-08-2015 20:58

Ktos myslal o odzyskaniu kasy poprzez spor na paypalu? Jest w ogole jakas szansa na to?