Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 11-08-2015 14:59

wydaje mi się że określili i wynosi ten czas 1 rok.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kolorpurpury - 11-08-2015 19:15

Czy określili czy nie określili - z każdym dniem jakby zwiększa się ta kolejka więc dojdzie do momentu, że wypełnienie kampanii będzie trwało 2 lata jeśli nic się nie zmieni.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kolorpurpury - 12-08-2015 11:11

Dziś naliczenie znów obniżone. Kamil napisał że przygotowują się do wielkich zmian w projekcie. Zżera mnie ciekawość co się zmieni i czy na lepsze Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Meloman - 13-08-2015 10:18

Nie ma problemu jak naliczenia będą niższe, a program miałby być stabilny.
Tylko niech będzie stabilny Tongue


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 13-08-2015 11:48

Pary dni niższe naliczenia, a już widzę że co poniektórzy się wyprzedają Smile

Dzisiaj naliczenia nieco większe niż przez ostatnie 3 dni:

For group 1: $14.17
Per user: $0.01
Number of users: 2833

For group 2: $27.28
Per user: $0.04
Number of users: 682

For group 3: $76.20
Per user: $0.15
Number of users: 508

For group 4: $93.60
Per user: $0.30
Number of users: 312

For group 5: $131.76
Per user: $0.61
Number of users: 216

For group 6: $154.10
Per user: $1.15
Number of users: 134

For group 7: $213.44
Per user: $2.32
Number of users: 92

For group 8: $241.28
Per user: $4.64
Number of users: 52

For group 9: $288.00
Per user: $9.00
Number of users: 32

For group 10: $414.00
Per user: $18.00
Number of users: 23

For group 11: $280.00
Per user: $35.00
Number of users: 8

Sum total: $1,933.83


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - saq714 - 14-08-2015 05:43

Pieniądze potrzebne na wczoraj więc muszę trochę uszczupic zasób labpoints. Mam ich trochę na sprzedaż, więcej info w linku w stopceSmile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - overlord25 - 14-08-2015 10:08

Info od admina Smile

Od poniedziałku będą jeszcze udziały (shares). Wszystkie LP będą zamienione na udziały. Za około 5 miesięcy zaczniemy skupować udziały od użytkowników (jeśli będą chcieli oczywiście). Ruch jest dość spory ale nie chcę mieć długów nie do spłacenia. Naliczenia będą raz w tygodniu. Nie będzie trzeba klikać reklam aby otrzymywać dywidendy. Jak już wcześniej wspominałem państwo zalega nam sporą ilość VATu i teraz musimy zrobić coś aby go szybko odzyskać. Narazie widzę 2 opcje. Albo czekamy X miesięcy na zwrot, albo (na tą stawiam) serwis sms premium szybko odbija nam VAT i lecimy dalej z tematami Smile Chcę odrazu zaznaczyć, że nie jest to koniec zarabiania w LL, zaczyna się okres przejściowy całego LL. Biznesy nie zarabiają na tyle aby sfinansować "normalne" naliczenia, bynajmniej narazie.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 14-08-2015 10:55

No i macie teraz odpowiedź skad te promocje i wyprzedaże Smile
Ja tam się nie wyprzedaje bo i tak to już teraz nic nie da. Admin od początku mądrze zarządzał projektem, więc ja jestem dobrej myśli na przyszłość.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Twister1992 - 14-08-2015 11:10

Szykują się spore zmiany bo teraz będzie tylko stała liczba udziałów i nie będzie ich można nabyć od tak, tylko od innych użytkowników.

Skupie LabPointsy, oferty powyzej 5000LP za 1$ zapraszam na pw Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kolorpurpury - 14-08-2015 11:58

Czyli rozumiem ma być coś na zasadzie SWAPU z LP do nowo powstałych akcji?

Jeśli tak to co z niedokończonymi kampaniami, z reklamami które kupiliśmy i jaki sens będzie miało ich klikanie lub klikanie w Social Exchange skoro nie będzie już LP i normalnych naliczeń i nie trzeba będzie klikać reklam, żeby dostać dywidendy. No i jeszcze jedno skoro jak ktoś tutaj powiedział miałaby być tylko stała liczba akcji to kto i w co będzie tu inwestował pieniądze? Skoro będzie je można kupić od użytkowników to jaka to inwestycja..?

Czekam z niecierpliwością na dokładne informacje co z tymi LP i ogólnie co z reklamami i klikaniem w nie bo oprócz tego, że kupowałem 3100 LP za 1$ kupowałem również 50 kliknięć i oczekuję wypełnienia tych kampanii.