Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Leos2011 - 16-07-2015 12:47

ja miałem wczoraj ponad 3100 Labpoints, przed chwila się zalogowałem i zostało mi 1200 labpoints????
to po to ostro klikałem, żeby to nazbierac ażeby mi w jeden dzień zabrało 2000 labpoints?
czy ktoś może wyjaśnić


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Make it - 16-07-2015 12:58

W takim wypadku musiałbyś mieć naliczenie Wink lab pointsy same nie znikają
Aczkolwiek watpie żeby naliczyło ci 1$ jak miałes ledwo ponad 3100 pointsów


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Leos2011 - 16-07-2015 13:01

no właśnie nie widać żadnego naliczeni, rozumiem, że powinienem dostać 1$ na konto, o to chodzi???


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Make it - 16-07-2015 13:02

Powinieneś zerknąć w zakładke w płatnymi reklamami Wink
Jeśli miales naliczenie to znajdziesz tam reklamy


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Leos2011 - 16-07-2015 13:05

pokazuje mi tylko : user group: 0/12 a reklamy mam tylko aktywacyjne, te 9 sztuk po 25 labpoints


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - morawcik - 16-07-2015 13:34

Zobacz w my account -> labpoint history czy nie ma tam "czegoś"


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Leos2011 - 16-07-2015 13:43

taki komunikat się powtarza: Google Social Exchange: Taken 25 LabPoints
może kurde chciałem jakąś kampanię zrobić i coś kliknąłem niepotrzebnie, nie wiem...
za słaby jestem w te klocki chyba


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Annuitant - 16-07-2015 13:46

To żeś wtopił Smile Social Exchange nie daje Ci żadnych LP tylko zabiera.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Leos2011 - 16-07-2015 13:49

no to nieźle się zdenerwowałem, tyle klikania na nic...
napiszcie proszę, czego jeszcze nie klikać żeby nie zabrało labpoints...


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - morawcik - 16-07-2015 13:56

A nie utworzyłeś zamiast "normalnej" kampanii to Social Exchange?

PS Kiedyś był bug, że oglądając Social Exchange zamiast przyznawać LP to odbierało. Jeśli tak było u Ciebie to napisz do supportu.