Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 11-06-2015 10:30

a ja już tak tradycyjnie wkleję kolejny dowód mojej skromnej wypłaty. Czas oczekiwania 1 dzień . Huh

[Obrazek: ofr8l2.jpg]

Cały czas stabilnie i do przodu. I chyba oto w tym chodzi Smile
Jeśli ktoś chce poradnik i rozpisaną strategię jak wypłacać takie lub podobne sumy zapraszam do współpracy , bowiem LL ciągle się rozwija na plus.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - pepe45 - 11-06-2015 22:47

oby tak dalej Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Meloman - 13-06-2015 17:22

Oby tak dalej - a za nami już 3 miesiące stabilnego działania programu. Gdzie po drodze powstały prawdziwe biznesy, jak ich osobisty kantor btc, sklep z doładowaniami. Największa rzecz czyli własny procesor płatniczy jest w drodze, naliczenia nie zmalały nadal są na poziomie 2-3% dziennie. Wartość moich stron internetowych lucrelab.net i lucrelab.eu rośnie, więc to mnie też cieszy, bo to będzie osobisty dla mnie zarobek, a i tak to co udało się już dzięki nim zarobić z poleconych którzy właśnie z nich przybyli do mnie jest bardzo fajną rzeczą Smile

Ja osobiście wkład już dawno mam wypłacony, ale ciągle widzę jak program się pnie do góry i wbrew opiniom które krążyły że za "sekunde" padnie - program nadal nie padł i ładnie płaci.
Chłopaki zrobili dobrą robote, LL ma potencjał być bardzo stabilny na bardzo długi czas. Oby tak dalej, a ja niedługo zacznę prowadzenie własnego dziennika z Lucrelab [sumy są już niebagatelne, więc i zainteresowanie by było Tongue]


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - ArturG - 17-06-2015 12:42

Jestem w drugiej.grupie, ale dostałem dziś (chyba) jakieś dziwne naliczanie - 10 reklam po $0,0001 Rolleyes o co kaman? Rolleyes


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 17-06-2015 13:00

te naliczenia były już wczoraj wieczorem i są to jakieś dodatkowe - żeby chyba zwiększyc ruch na strony. Dzisiejszego naliczenia jeszcze nie widziałem póki co.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - ArturG - 17-06-2015 13:17

Aha, ufff kamień spadł mi z serca Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - zet01 - 22-06-2015 17:50

Pytalem w podobnym temacie ale nie uzyskalem odp. wiec ponawiam tu:

" ja mam takie pytanie czy tez tak macie ze najdrozszej reklamy nie mozecie potwierdzic bo przekierowuje i nie ma buttona confirm ?? - mnie szlag trafia (4grupa) a Tych w wyzszych grupach to juz napewno telepie....nie mozna cos z tym zrobic ?"

- juz 2 reklamy - kto reklamuje ten smieszny "sejfik.pl" ?


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - seba274 - 22-06-2015 18:57

(22-06-2015 17:50)zet01 napisał(a):  Pytalem w podobnym temacie ale nie uzyskalem odp. wiec ponawiam tu:

" ja mam takie pytanie czy tez tak macie ze najdrozszej reklamy nie mozecie potwierdzic bo przekierowuje i nie ma buttona confirm ?? - mnie szlag trafia (4grupa) a Tych w wyzszych grupach to juz napewno telepie....nie mozna cos z tym zrobic ?"

- juz 2 reklamy - kto reklamuje ten smieszny "sejfik.pl" ?

Kliknij Swap Ad. Wymieni Ci reklamę na inną o tej samej wartości.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - zet01 - 22-06-2015 19:48

[/quote]

Kliknij Swap Ad. Wymieni Ci reklamę na inną o tej samej wartości.
[/quote]

dzieki, a juz myslalem ze w plecy


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 23-06-2015 10:39

Niemal tradycyjnie już, zaczął sie nowy tydzień to i nowa wypłata. Smile
[Obrazek: 5p03tt.jpg]
Warto było zaufac projektowi od początku co wielokrotnie pisałem w tym temacie. Zresztą LL dalej się rozwija - powstały już 2 biznesy wspomagające LL a w planach jest już kolejny. Huh