Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Meloman - 01-06-2015 21:46

Oo, wow Big Grin
[Obrazek: Goes-1433191409.jpg]


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 01-06-2015 21:53

musiałeś to wrzucać Smile spadłem na 15 pozycje Sad


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Meloman - 02-06-2015 14:05

(01-06-2015 21:53)rafi213 napisał(a):  musiałeś to wrzucać Smile spadłem na 15 pozycje Sad
Sorry, nie mogłem się powstrzymać od podzielenia się tą dobrą nowiną Big Grin


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 04-06-2015 14:58

Dzisiaj święto, a tu kolejna niespodzianka od admina . Właśnie ruszył kantor wymiany btc. Huh Kantor ten powstał dzięki środkom z LL, kolejny zapowiadany projekt to doładowania do telefonów.

https://2btc.pl/

Kantor ten umożliwia transakcje zakupu oraz sprzedaży Bitcoin w prosty i szybki sposób bez rejestracji.
Można dokonać szybkiego zakupu Bitcoin za pośrednictwem szybkich przelewów, płatności w Żabce lub przelewem tradycyjnym.
Z pewnością przyda się też wielu osobom które chcą zasilic swoje konto w LucreLab - przez przelew bitcoinów ( przypomnę że wpłata za ich pomocą to 0% prowizji) a do tej pory musieli wykonywać kilka operacji bankowych. Huh


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - prymul1 - 04-06-2015 22:52

Jak najlepiej wpłacić pieniądze do serwisu?
Bezpośrednio kupić kampanie poprzez paypal czy doładować saldo PM na lucrelab i następnie kupić kampanię?


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 04-06-2015 22:57

Najlepiej tzn jak ?? jeśli masz na myśli koszty to zdecydowanie najlepiej opłaca się doładowac konto za pomocą bitcoina ( 0% prowizji) . Paypal to az 7% fee a PM 1,5%. A jeśli chodzi o szybkość to wszystko działa tak samo - wpłaty są ksiegowane instant czyli natychmiastowo.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - pepe45 - 06-06-2015 19:39

Niestety przez BTC nie zawsze przechodzi z automatu trzeba pisać ticketa, o ręczne dodanie albo ja miałem takiego pecha. Smile
W każdym razie BTC jest najlepsza opcją tym bardziej gdy dodatkowo już mamy dostępny kantor warto wspierać naszych. Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - pepe45 - 06-06-2015 21:10

Dodatkowo też można kupić punkty od mentora, kwestia dogadania się. Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Meloman - 07-06-2015 04:43

(04-06-2015 22:52)prymul1 napisał(a):  Jak najlepiej wpłacić pieniądze do serwisu?
Bezpośrednio kupić kampanie poprzez paypal czy doładować saldo PM na lucrelab i następnie kupić kampanię?
Jak do wpłat to tylko BTC Smile
A i jak coś, zawszę mogę pomóc od deski do deski jak wpłacić przez BTC.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - pepe45 - 09-06-2015 05:51

korzystał już ktoś z 2BTC?