Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - asamer - 25-05-2015 12:43

Chyba zależy na jaką grupę się patrzy, ja zawsze zerkam na te niskie. I tak np. grupa 4, naliczenia z dnia 17.03.2015 wyglądają tak:

Per user: $0.70

natomiast z dzisiaj tak:

Per user: $0.46

trudno nazwać to wzrostem.

No dobra, ale to był początek programu, więc spójrzmy np na dwa tygodnie wstecz, gdzie program się ustabilizował, czyli np. 11.05.2015:

Per user: $0.46
Dziwne takie same naliczenie jak dzisiaj, więc faktycznie dzisiejsze naliczenia są bardzo wysokie facepalm

Nigdy nie patrzę na najwyższe grupy, bo te są tylko dla grubych ryb, a o te admin każdego programu dba najbardziej, przecież to największe źródło $$$.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 25-05-2015 15:58

Tak zgadza się takie naliczenia już mieliśmy, ale w ostatnich 2 tygodniach były niższe wiec do tego się odniosłem. I analizowałem wszystkie grupy a w najwyzszych grupach widac te róznice najbardziej. Naliczenia są zawsze większe o jakiś tam procent a nie kwotowo i to normalne ze w nizszych grupach róznica nie będzie zbyt duża.
Patrze też na to obiektywnie, bo nie wszyscy na tym forum są w tej samej grupie zarobkowej i nie każdego interesuje to samo - tak jak ciebie kolego asamer jak sam wspomniałeś tylko niskie grupy interesują wiec trzeba to zaznaczyć jeśli już komentujesz Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - overlord25 - 26-05-2015 12:14

Naliczenia spadły Lol


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kam100 - 26-05-2015 12:36

Naliczenia się wachają od 2-3% dziennie, było już to wałkowane X razy. Ale pewnie świeży jesteś w temacie Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - asamer - 26-05-2015 14:51

Myślę, że post wyżej odnosił się do wczorajszych "mega naliczeń" Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Barabaszz - 27-05-2015 10:15

Naliczenia od samego początku utrzymują się na podobnym poziomie. Z małymi wahaniami w różne strony.

2-3% to i tak jest świetny wynik Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 27-05-2015 16:11

(27-05-2015 10:15)Barabaszz napisał(a):  Naliczenia od samego początku utrzymują się na podobnym poziomie. Z małymi wahaniami w różne strony.

2-3% to i tak jest świetny wynik Smile

Zgadzam się z tym w 100% - stabilność przede wszystkimSmile
A tak na przekór wszystkim maruderom i hejterom - dowód kolejnej mojej świeżutkiej malutkiej wypłaty Huh (czas oczekiwania 1,5 dnia )

[Obrazek: ponsz.jpg]


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - zet01 - 27-05-2015 18:06

Witam
Dzis chcialem skromnie przejsc do 4 grupy wplacajac 5$ ale niestety nie moge bo pp karze mi potwierdzic moja tozsamosc - tego niestety uczynic nie moge bo probujac wyslac ksiazecke wojskowa wyskakuje blad i tu pytanie ma ktos przelac 5$ lub 15500LP ? Jezeli masz konto w eurobanku to przelew dzis jezeli nie to jutro do poludnia. pisac PW. pozdroo


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Izythor - 28-05-2015 13:09

Kupie trochę LapPoints po dobrej cenie, czekam na oferty


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 01-06-2015 12:17

Dzisiejsze bardzo optymistyczne info od admina :
"Nasza polska spółka posiada już VAT oraz VAT UE! Czekamy na tłumaczenie przysięgłe które mamy dostać dzisiaj i w piątek prawdopodobnie odbieramy terminal. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to sprzedaż doładowań zaczynamy już w weekend albo poniedziałek.

LucrePay: Sprawa z licencją wkońcu poszła do przodu, w tym tygodniu napiszę więcej informacji na ten temat. Mamy za sobą praktycznie wszystkie kwestie prawne.

2BTC (nowy!): O tym chyba jeszcze nie słyszeliście.. Smile Pomysł dość spontaniczny ale w miare prosty do zrealizowania. W tym tygodniu, najprawdopodobniej wtorek/środa uruchomimy kantor BTC<PLN oraz BTC>PLN z możliwością anonimowego zakupu. Niewykluczone, że jeśli serwis się przyjmie dopniemy także takie procesory jak PM,STP itp. narazie będzie można kupić kryptowalutę w "typowo" polski sposób, czyt. przelew, płatność w żabce itp."