Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Flejva - 15-05-2015 22:47

A przez paypala sie nie da?


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kam100 - 15-05-2015 22:57

Da się, wtedy wchodzisz w bank i obok paypala masz buy Campaign. Klikasz tam, wypełniasz formularz i wybierasz opcje płatności paypal i w nawiasie masz prowizje z tym związane. Limit to 25$ tygodniowo. Są 2 opcje paypala tam. Z Twojego salda paypal w LL i konta zewnętrznego czyli tego o którym mówię. Doladowac konta $ nie możesz, ale możesz kupić kampanie za którą masz LP. Ale to już wiesz do czego one są..


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Zagee - 17-05-2015 02:20

Zauważyliście, że mało ostatnimi czasy aukcji, a jak już są to branie w nich udziału jest nieopłacalne? Jeszcze całkiem niedawno kończyła się jedna, zaczynała kolejna, a od paru dni trafiłem na może dwie, w tym jedna o wartości 1$ stała już za 1,01$, a druga za 5$ już dobijała do 4,80$ więc nie było czym się zainteresować. O ile te 2 tygodnie temu wygrałem kilka aukcji za kwotę 70% wartości (często przy zużyciu 2-5 bidów), tak teraz odnoszę wrażenie, że zaczyna to przypominać jakieś za10groszy.pl czy inny tego rodzaju scam (trzeba tylko przyznać, że nie z winy serwisu, a lekko bezmózgich licytujacych, którzy zalicytują 50 razy by kupić reklamę 3 centy poniżej jej wartości). Widzę, że aukcje można już sobie na LL odpuścić (chyba, że pojawią się takie o wartości kilkudziesięciu dolarów, więc i nie każdego bedzie stać na wykup), jedyne co może cieszyć to fakt, że serwis na tym zdecydowanie zarabia, a więc i zyskuje na stabilności.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 17-05-2015 12:34

@Zagee aukcje to miał byc tylko dodatek . jeśli ktoś nie zna zasad licytacji i licytuje tylko dla zasady nic nie zrobimy ale tak jak napisałeś dzięki temu więcej kasy zostaje w projekcie i dłużej będziemy się cieszyć naliczeniami Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Zagee - 17-05-2015 13:29

@rafi213 wrzucałeś screeny z wypłat w BTC, ja nigdy kryptowalut nie używałem, poradził byś gdzie można tanio i bezpiecznie kupić (coś zasłyszałem o bitcurex.com ?) i gdzie posiadać portfel? W zasadzie planuję dwie inwestycje, jedną bardzo niewielką (testową, by się rozeznać) by zmienić grupę z 5 na 6 i tym samym zobaczyć na jakich zasadach jest rozliczany kurs BTC/$ w chwili zakupu kampanii, a potem ewentualnie przeskok do grupy 8 gdzie bym pewnie posiedział dłużej, do zwrotu wkładu. Co do portfela, to ponieważ mam słabe rozeznanie w tym rynku, to pewnie by służył mi tylko do wpłat/wypłat, a potem bym od razu spieniężał na $ lub PLN by potem nie być zdziwionym, ze BTC poleżały i nagle mam kilkadziesiąt złotych w plecy (z tego co zauważyłem w ciągu dnia o tyle właśnie waha się kurs). Także z góry dzięki za jakąś podpowiedź Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 17-05-2015 14:18

Portfel btc zalozysz w 2 minuty na blockchain, a jeśli chodzi o kupno btc za złotowki to ja korzystam z serwisu bitmarket.pl ( praktycznie brak prowizji po weryfikacji konta) wymiana przebiega szybko i bezboleśnie.

Z kursem btc nie jest do końca tak jak piszesz: jest obecnie na bardzo niskim poziomie i jeśli bedą jakiekolwiek spadki dalsze to tylko w malutkim stopniu ja bardziej spodziewałbym się stopniowych wzrostów tym bardziej że kurs $ znów zaczął spadać.
W lucrelab wyplaty i wpłaty w btc są rozliczane po aktualnym kursie właśnie na blockchain.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Meloman - 18-05-2015 20:19

(17-05-2015 13:29)Zagee napisał(a):  @rafi213 wrzucałeś screeny z wypłat w BTC, ja nigdy kryptowalut nie używałem, poradził byś gdzie można tanio i bezpiecznie kupić (coś zasłyszałem o bitcurex.com ?) i gdzie posiadać portfel? W zasadzie planuję dwie inwestycje, jedną bardzo niewielką (testową, by się rozeznać) by zmienić grupę z 5 na 6 i tym samym zobaczyć na jakich zasadach jest rozliczany kurs BTC/$ w chwili zakupu kampanii, a potem ewentualnie przeskok do grupy 8 gdzie bym pewnie posiedział dłużej, do zwrotu wkładu. Co do portfela, to ponieważ mam słabe rozeznanie w tym rynku, to pewnie by służył mi tylko do wpłat/wypłat, a potem bym od razu spieniężał na $ lub PLN by potem nie być zdziwionym, ze BTC poleżały i nagle mam kilkadziesiąt złotych w plecy (z tego co zauważyłem w ciągu dnia o tyle właśnie waha się kurs). Także z góry dzięki za jakąś podpowiedź Smile
@[Zagee] - Nie ma lepszej i prostszej w obsłudze technologii niż technologia Bitcoina i blockchaina.
Pisz PW, bo ja właśnie pomagam z Bitcoinami każdemu kto nie do końca ogarnia, gwarantuje Ci, że ogarniesz, a temat stanie się banalny Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 19-05-2015 11:20

W najbliższą sobotę o godzinie 18 odbędzie się webinar z adminem LucreLab na który to już dzisiaj chciałbym wszystkich zaprosić. Link do pokoju konferencyjnego będzie dostępny prawdopodobnie dopiero w sobotę kilka godzin przed rozpoczęciem webinaru, wtedy tez oczywiście umieszczę tutaj.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - zet01 - 19-05-2015 19:11

tez nie mozecie przejsc przez 3 reklamy bo nie ma "confirm" ?


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kuli - 19-05-2015 19:35

Zabawa dopiero sie zacznie jak wlozysz 2k$