Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - banipunz - 08-05-2015 21:03

(08-05-2015 20:32)rcielak napisał(a):  Jak dalej aktualne to chetnie kupie te LP.
Nie moge wyslac do Ciebie wiadomosci.

Pozdrawiam

Przepraszam, skrzynka zapchana a nie było mnie w domu.
Oferta już nieaktualna Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 11-05-2015 20:15

Tak jak przypuszczałem będzie robić się coraz ciekawiej Smile Dzisiejsze info od admina:

"Jak narazie LucreCoin nie ma za dużo zastosowań ale od początku planowałem rozwijać naszę e-walutę Smile Zgodnie z założeniami wszystko musi rozwijać się stabilnie więc nie udostępnialiśmy za dużo opcji naraz. Po otwarciu procesora udostępnimy możliwość sprzedaży LC za $ ale też powstanie API dla kraników LucreCoina, czyli krok do przodu w strone umocnienia wartości "monety". Będziemy niedługo poszukiwać uczciwych osób które chciałyby stworzyć własne kraniki. Dla zweryfikowanych adminów zmniejszylibyśmy prowizję za wysyłkę LC (tak dobrze przeczytaliście, udostępnimy możliwość wysyłki LC bezpośrednio do danego uzytkownika). Mam jeszcze sporo pomysłów ale nie chcę się nimi narazie dzielić, ponieważ konkurencja nie śpi, ale przy ustabilizowaniu procesora ruszy sprzedaż realnych produktów także w przyszłości handel PLN/LC | USD/LC | BTC/LC na zewnętrznej giełdzie. "


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - asamer - 12-05-2015 12:35

Znowu stwierdzam, że gry w LL są nastawione tylko i wyłącznie na przegrywanie userów.

Dzisiaj grałem w statki i oto co się stało po pewnym czasie normalnej gry:

[Obrazek: image.jpg]

I tak sobie gralismy, aż w końcu przeciwnikowi się znudziło i wygrałem ja.
Natomiast parę razy zdarzyło mi się, że szukałem statku przeciwnika i mimo ostrzelanej całej planszy, w dalszym ciągu go nigdzie nie było.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 12-05-2015 12:48

pisz ticketa do supportu, załacz screena, błedy należy zgłaszac niech pracują i poprawiają to .


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - ingro85 - 14-05-2015 16:39

elo ziomki pytanko leci mianowicie stało sie to 2 dni temu miałem ponad 1 dolca z reklam uzbierane i posiadałem 15000 punktów LabPoints a wchodzac dwa dni temu dolar mi zniknoł a z 15000 punktów LabPoints zostało 2836 i niewiem gdzie to wszystko przepadłoSad czy ktos miał tez tak?


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kam100 - 14-05-2015 16:52

Sprawdź historie punktów.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - ingro85 - 14-05-2015 17:11

(14-05-2015 16:52)kam100 napisał(a):  Sprawdź historie punktów.
sprawdziłem i nic niema ze odjeli miSad


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kam100 - 14-05-2015 17:26

Pisz ticket


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Barabaszz - 15-05-2015 13:43

Dawno mnie tu nie było, ale ll rozwija się świetnie, już wypłaciłem ponad połowę a z reinwestycji podwoiłem kapitał początkowy Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 15-05-2015 13:53

Dokładnie, a dzisiaj dodatkowo dość wysokie naliczenia, które i tak moim zdaniem nie są niskie. Smile
A w przyszły weekend dodatkowo szykuje się webinar z adminem który będzie odpowiadał na nurtujące nas pytania.