Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - overlord25 - 05-05-2015 13:02

Znowu pojawiły się boty na aukcji przebijają wartość reklam Rolleyes


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - HubabubaPl - 05-05-2015 13:09

http://gyazo.com/7c72c44dee205c8c105763521b4f6659
Gratulacje dla bota powyżej Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - asamer - 05-05-2015 13:12

Aukcje to porażka totalna, dla ludzi, bo dla programu czysty zysk. Nawet jak nie ma botów to są ludzie którzy potrafią licytowac reklamę o wartości $1 do $0.99 tracąc przy tym ~30bidów, gdzie sens, gdzie logika.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - HubabubaPl - 05-05-2015 13:16

Dlatego za 1$ nie opłaca się Smile
Mnie to wkurza tylko i wyłącznie Tsubasa
Przez typa zamiast wygrać 1$ straciłem tylko 40bidów nie wygrywając ....
To taki bot jest że on ciągle przebija nie ważne ile straci bidów to i tak przebija ...


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 05-05-2015 13:29

niech przebija, pomyśl w ten sposób - to nie twoja kasa a projekt dzieki temu robi się jeszcze bardziej stabilny. Niech licytuja i za 3 $ reklame za 1 $ Tongue


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - HubabubaPl - 05-05-2015 13:34

Ja licytowałem 4$ xDD szkoda że nie wygrałem :/


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - banipunz - 08-05-2015 14:35

Ktoś chętny na zakup 46 k LP za 10$? Pisać na PW Lol


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kam100 - 08-05-2015 14:54

Jeśli sprzedajesz bo wychodzisz z programu to OK. Ale jeśli chcesz założyć później spór to uważaj bo po 1, nie wygrasz sporu a po 2 uwalą konto na LL z którego spór był zakładany i konta na których wysyłałeś punkty zapewne też.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - banipunz - 08-05-2015 15:43

(08-05-2015 14:54)kam100 napisał(a):  Jeśli sprzedajesz bo wychodzisz z programu to OK. Ale jeśli chcesz założyć później spór to uważaj bo po 1, nie wygrasz sporu a po 2 uwalą konto na LL z którego spór był zakładany i konta na których wysyłałeś punkty zapewne też.

Staram się być uczciwy, mogę dodać jakieś konto fb gratisowo Tongue
Z perspektywy sprzedającego to raczej ja powinienem się obawiać, że osoba której sprzedam punkty założy spór. Chyba, że chodziło ci o jakiś spór w LL, ale o takowym nie słyszałem Jerk

Z programu raczej nie chcę wychodzić, potrzebna mi jest szybko kaska.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rcielak - 08-05-2015 20:32

Jak dalej aktualne to chetnie kupie te LP.
Nie moge wyslac do Ciebie wiadomosci.

Pozdrawiam