Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Resick - 04-05-2015 12:50

(04-05-2015 09:57)HubabubaPl napisał(a):  Dwie nowe gry wczoraj dodali, ktoś grał ? Bo ze mną nikt nie chciał xD
W tych kartach jakieś bugi są :<


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kam100 - 04-05-2015 13:01

A co się dzieje?


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Resick - 04-05-2015 13:04

Może jednak nie umiem po prostu grać haha Lol


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kam100 - 04-05-2015 13:33

Wybierasz karte którą chcesz wyłożyć. Jeśli jest mocniejsza wygrywasz. Do 12 punktów bodajże.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Resick - 04-05-2015 16:38

Zapraszam do gry w wojne Cool


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - ArturG - 05-05-2015 11:33

Jestem w pierwszej grupie, a nie dostałem dziś płatnych reklam (wczoraj przyszły normalnie) - czy ktoś tak jeszcze oprócz mnie dziś ma? Gdzie mam to zgłosić? Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - HubabubaPl - 05-05-2015 11:35

Jeszcze nie dawali naliczeń Tongue


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - ArturG - 05-05-2015 11:37

Aha, rozumiem Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 05-05-2015 11:53

W weekned zlecona , wczoraj już na koncie. Kolejna błyskawiczna wypłata , tym razem w btc .
Brawa dla admina Smile

[Obrazek: 28uqkqh.jpg]

Jeśli są jeszcze osoby które się tylko przyglądają projektowi , to myślę że nie ma co się zastanawiać tylko dołączać .


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - ArturG - 05-05-2015 12:57

Nom, ja miałem spore wątpliwości ale postanowiłem trochę się pobawić w tym serwisie - mój wkład własny to $1 i tyle na razie wystarczy Wink