Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - HubabubaPl - 02-05-2015 11:54

Jak myślicie angielski support szybciej odpisze niż polski ?


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Resick - 02-05-2015 12:47

Napisz do dwóch najlepiej Idea


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Zagee - 02-05-2015 16:24

Widzę, że nie tylko ja mam problemy z reklamami wygranymi na aukcjach. Pierwsza taka wygrana z tydzień temu reklama pojawiła mi się w sumie po chwili, teraz 2 dni temu wygrany ad za 3$ dodali mi po 1,5 doby dopiero po kontakcie z supportem, dziś dwie reklamy za 3 i 6$ wygrane już jakiś czas temu i nie ma ich. Polski support odpisał mi (wczoraj), że nie powinno to trwać dłużej niż kilka minut, ale jak widać tak nie jest. Z newsa na LL wynika, że mają urlop więc się pewnie niczego nie uda załatwić przed poniedziałkiem. Zamierzałem dziś lub jutro zainwestować jakies 210$, żeby wskoczyć do 8.grupy, ale jak się dzieją takie kwiatki, to ja się wstrzymuję. To duże utrudnienie, taki brak wiedzy "kiedy i czy" wskoczy wygrany ad, w przypadku gdy zachodzi konieczność reinwestycji części srodków by utrzymać się w obecnej grupie itd.

PS. Pytanie do Was koledzy, można gdzieś sprawdzić wydatki z balance (np zakup bidów do aukcji, kwoty pobrane za wygrane aukcje itd.). w balance history tego nie ma uwzglednionego, a wg. mnie to bardzo istotne by mieć pełny wgląd do swego salda.

Edit: Już pomijam to, że chciałbym parę minut po wygranej aukcji brać udział w kolejnej, a tu środki zamrożone nie wiadomo na jak długo. Kapota totalna.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - HubabubaPl - 02-05-2015 16:44

Ja mam zamrożone 15$ i mam do wygrania 19$ więc co ja mam powiedzieć Tongue Dziś mi minęły 5 aukcji które mógłbym wygrać, ale błąd jest ...


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Zagee - 02-05-2015 16:48

(02-05-2015 16:44)HubabubaPl napisał(a):  Ja mam zamrożone 15$ i mam do wygrania 19$ więc co ja mam powiedzieć Tongue Dziś mi minęły 5 aukcji które mógłbym wygrać, ale błąd jest ...

Wspomniałeś w którymś poprzednim poście, że piszesz bezpośrednio do MrKB. Też mi się wydał konkretny. W jaki sposób napisac do niego a nie ogólnie na support?

Edit: No i ponawiam pytanie ze swego poprzedniego posta o wgląd do swoich wydatków, jest to gdzies do sprawdzenia na stronie?


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - banipunz - 03-05-2015 16:25

Wchodze do programu za 15$ Cool
O ktorej zazwyczaj mozna spodziewac sie naliczen?


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - HubabubaPl - 03-05-2015 16:33

od 10 do 15 jakoś


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 03-05-2015 17:14

(02-05-2015 16:48)Zagee napisał(a):  
(02-05-2015 16:44)HubabubaPl napisał(a):  Ja mam zamrożone 15$ i mam do wygrania 19$ więc co ja mam powiedzieć Tongue Dziś mi minęły 5 aukcji które mógłbym wygrać, ale błąd jest ...

Wspomniałeś w którymś poprzednim poście, że piszesz bezpośrednio do MrKB. Też mi się wydał konkretny. W jaki sposób napisac do niego a nie ogólnie na support?

Edit: No i ponawiam pytanie ze swego poprzedniego posta o wgląd do swoich wydatków, jest to gdzies do sprawdzenia na stronie?

Do MrKB mozesz napisać njaprościej wiadomość priv jak znasz jaki ma nick na forach internetowych.
Twoje wydatki to zobacz sobie w zakładce my account - cashout history ( tam poszukaj)


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Zagee - 03-05-2015 22:19

(03-05-2015 17:14)rafi213 napisał(a):  Twoje wydatki to zobacz sobie w zakładce my account - cashout history ( tam poszukaj)

Niestety nic takiego tam nie ma, tylko wpłaty, wypłaty, transfery...


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - HubabubaPl - 04-05-2015 09:57

Dwie nowe gry wczoraj dodali, ktoś grał ? Bo ze mną nikt nie chciał xD