Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Gravity - 01-05-2015 09:46

Widze , że naliczenia bardzo niskie i jeszcze niższe niż na pv . Z moimi 30$ do grupy 4 widze ,że nawet nie opłaca się wchodzić.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 01-05-2015 11:25

Niskie?? a widziałeś obecne naliczenia w PV ??Smile teraz to sie taki ala bux zrobił.
W LucreLab od początku była mowa że naliczenia będą na około 3% wartości wkładu, w przyszłości może większe. A co admin ma sztucznie podbijać naliczenia według Ciebie? Dziękuje, ja wole długoterminowo i stabilnie.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - seba274 - 02-05-2015 07:52

W końcu 2 grupa bez wpłaty Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Resick - 02-05-2015 08:33

Nie ma to jak wygrać aukcje i zapomnieć wyklikać reklamę... 4


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - HubabubaPl - 02-05-2015 09:54

Nie ma to jak wygrać 4 aukcje i nie dostać żadnych reklam ...


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 02-05-2015 10:29

@up pisz do supportu, jeśli kasę ci pobrało a nie dostałes reklamy do wyklikania , ja tak miałem i dostałem reklamę na drugi dzień po interwencji. Ale jeśli ci kasa z licytacji wróciła to niestety nie wygrałeś tej aukcji.
Ogólnie trzeba pisać do nich na temat aukcji to szybciej je naprawią i tak jest już duża różnica z tym co było na początku.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - HubabubaPl - 02-05-2015 10:48

Wiem ja zawsze piszę do MrKB bo szybciej odpisze niż support Tongue
W sumie drugi raz mi się to zdarzyło.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Resick - 02-05-2015 10:52

Ile jest czasu na wyklikanie wygranej reklamy?


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - HubabubaPl - 02-05-2015 10:53

18h


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Resick - 02-05-2015 10:55

Uuu to może ja też nie dostałem reklamy Lol
Myślałem,że jest tylko 8h na wyklikanie.