Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - overlord25 - 28-04-2015 20:10

Ma ją być gry wojna i statki będzie w co grać Lol


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 29-04-2015 15:59

wczoraj i dzisiaj naliczenia obniżone o połowę z powodu dużych kosztów wprowadzenia gier. ale od jutra naliczenia wracają do normalnego poziomu i to mi się podoba, że nie ma sztucznie generowanych wysokich naliczeń. Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - HubabubaPl - 29-04-2015 16:19

Dzisiaj ma być już wojna bo pisałem z MrKB.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - seba274 - 29-04-2015 16:50

(29-04-2015 16:19)HubabubaPl napisał(a):  Dzisiaj ma być już wojna bo pisałem z MrKB.

A coś dokładnie o tej wojnie? Bo ja znam tylko jedną grę o tej nazwie, a dokładnie karcianą.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - HubabubaPl - 29-04-2015 17:01

Karcianka to by z 30 minut jak nie lepiej trwała więc chyba nie ale napisałem do MrKB kiedy będzie większe info.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kolorpurpury - 29-04-2015 19:29

To będzie chyba dość prosta gra bo w miare szybko ją ogarnęli. Ciekawe na ile będzie zależeć od umiejętności bo Warcaby akurat zależą bardzo od umiejętności i w ogóle od przypadku, w przeciwieństwie do niektórych gier Smile

Co nie zmienia faktu, że kolejna gra to kolejne zyski Smile Lucre Lab mnie zaskakuje. Jeszcze to nie jest to co bym chciał ale powiem szczerze, że może to być naprawdę HIT na rynku zarabiania w internecie i ogólnie inwestycji. Nie długo po starcie już trzecia gra multiplayer, strona działa bez zarzutu, jest dobrze wykonana. Potencjał reklamowy może nie najlepszy ale to zawsze można ulepszyć. Produkty sukcesywnie dodawane. Myślę, że warto inwestować.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - HubabubaPl - 29-04-2015 19:49

Fajna też opcja jest w programie że można zarabiać bez inwestycji, ja na przykład jestem w 6 grupie bez deposytu jakiegokolwiek Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - studziak - 29-04-2015 19:54

Osobiście wolałbym, gdyby dodali szachy niż warcaby.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - zet01 - 29-04-2015 19:58

(29-04-2015 19:49)HubabubaPl napisał(a):  Fajna też opcja jest w programie że można zarabiać bez inwestycji, ja na przykład jestem w 6 grupie bez deposytu jakiegokolwiek Smile

chyba przez refy bo LP bys tyle jeszcze nie nazbieral


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - HubabubaPl - 29-04-2015 20:11

Mam 2 refy z czego 1 zarobił mi 0.3$ a 2 nic. Ja to w sumie na warcabach zarobiłem 100k i na coin flipie resztę(Jak jeszcze jakoś dało się zarobić)