Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - imperator123 - 26-04-2015 10:29

Niech pierw poprawią tego pod względem stabilności...
Grałem przed chwilą, przegrałem bo nie mogłem zrobić żadnego ruchu - zwiesiła się gra czy coś w tym stylu, na jakiego pionka bym nie nacisnął to podświetlało się to samo pole do ruchu...
I w ogóle duże opóźnienia po kliknięciu.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - seba274 - 26-04-2015 11:25

Kiedy będą normalne warcaby?


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Sayer - 26-04-2015 11:30

Paidverts jest lepsze i przetestowałem to

Tydzień testowałem paid verts i LucreLab i owiele owiele więcej zarobiłem na paidverts


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kam100 - 26-04-2015 11:41

Normalne warcaby będą do środy myślę.

@Sayer
To idź zarabiaj w PV Smile O wiele wiele więcej czyli 2 centy? Bo aktualnie masz limity nałożone na PV.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 26-04-2015 11:46

Sayer tu nie chodzi co jest lepsze. PV jest juz od ponad roku - zobacz ile ma aktywnych użytkowników. LucreLab dopiero praktycznie zaczyna ale sposoby na zatrzymanie kasy i rozwiązania w nim przyjęte czyt. od poczatku naliczenia na poziomie 3% wkładu czynią z niego bardzo stabilny projekt i to jest dla mnie najważniejsze. PV gdyby wielkokrotnie nie serwował nam naliczeń z kosmosu nie potrzebny byłby już drugi SWAP w tak krótkim czasie ( SWAP jak gdyby na to nie patrzeć sprawił że zarobią zaraz po nim osoby obeznane w biznesowych realiach PV/MTV, reszta niestety traci).


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Frazer - 26-04-2015 13:39

Wypłaciłem pieniądz z PV na payza bo na paypala nie dało rady,wie ktoś jak teraz z payza przelać na lucrelab?


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - 9Jarek9 - 26-04-2015 13:43

(26-04-2015 13:39)Frazer napisał(a):  Wypłaciłem pieniądz z PV na payza bo na paypala nie dało rady,wie ktoś jak teraz z payza przelać na lucrelab?
Jak kupujesz paczki reklamowe to wybierasz płatność Payza.


LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Snaggy - 26-04-2015 15:02

Przepraszam za offtop, ale nie zwracajcie uwagi na posty sayera, bo to jest troll i robi tylko syf na tym forum, nie mam pojęcia dlaczego nie został jeszcze zbanowany, także proponuje ignorować to co pisze a będzie w porządku. Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - ScamKiller - 26-04-2015 22:38

Moja ostatnia wypłata: http://prntscr.com/6wevpj
Życzę wszystkim podobnych zarobków. Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Gift Wallet - 27-04-2015 08:45

Mixholding ? Co ? Kojarzy mi się z autosurfonem o.O