Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - evenixx - 24-04-2015 17:56

(24-04-2015 13:17)seba274 napisał(a):  No w końcu warcaby, ale jakieś dziwne

Edit
Fajnie, mi zostały 4 pionki na białym, dla przeciwnika 4 pionki na czarnym i sie zbić nie da
O haha to ja z toba gralem Big Grin tylko coc kliklem i sie wylaczyla gra Tongue


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - imperator123 - 25-04-2015 10:56

Już działają tylko mała uwaga:
Jak ktoś nie ma ruchu to dobrze by było jak gra by od razu się kończyła.
Obecnie trzeba odczekać 1 minutę.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - overlord25 - 25-04-2015 13:03

Działają komuś warcaby na telefonie? Włączyłem na telefonie i nie mogę przesuwać pionki nic nie mogę zrobić musze czekać 1 minuta żeby przegrać... Działa ale tak to dziwnie chodzi na telefonie muszę przeszuwać plansze bo ją w całości nie widze a jak dam ją w całości żebym widział to nie mogę pionkami przesuwać i nie ma przymusowego bicia


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - HubabubaPl - 25-04-2015 14:37

Zapraszam do grania gram po 800-2000 LP.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - imperator123 - 25-04-2015 16:54

Kolejna uwaga odnośnie warcab.
Mam 2 króle, koleś króla i pionka;
Czyli gra się toczy, aż ktoś zrezygnuje;
Powinno kończyć się automatycznym zwycięstwem dla osoby, np. z dwoma królami jak wyżej wymieniłem albo remisem;
To samo, gdy zostanie pionek na pionkaSmile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Sayer - 25-04-2015 17:13

niestety coś mi nie pasuje i chyba zostanę przy paidverts


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - 9Jarek9 - 25-04-2015 17:16

(25-04-2015 17:13)Sayer napisał(a):  niestety coś mi nie pasuje i chyba zostanę przy paidverts
Co takiego ci tutaj nie pasuje?


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kam100 - 25-04-2015 17:17

@imperator123
Zostanie dodane jeszcze dodane wymuszone i "multi" bicie także to nie ostateczna wersja warcab Wink

@Sayer
Ale co Ci nie pasuje? Forum jest od wyrażania opinii a nie od pustego wylewania myśli.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - imperator123 - 25-04-2015 20:29

(25-04-2015 17:17)kam100 napisał(a):  @imperator123
Zostanie dodane jeszcze dodane wymuszone i "multi" bicie także to nie ostateczna wersja warcab Wink

@Sayer
Ale co Ci nie pasuje? Forum jest od wyrażania opinii a nie od pustego wylewania myśli.

Po co dodawać, więcej?
Ogólnie uważam, że teraz jest dobrze bo chociaż można sobie pogłówkować i strategię wymyślić.
Więc moim zdaniem takie zamiany są zbędne.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kam100 - 25-04-2015 20:33

Po to żeby nie było jakichś dziwnych sytuacji podczas gry Wink