Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 18-04-2015 22:49

fakt, to trzeba przyznac jeden minus jak do tej pory za warcaby, pokazane blisko 2 tygodnie temu jak to bedzie wygladac ludzie sie napalili a tu zonk Smile ale cale szczescie ze ten biznes nie opiera sie na grach multiplayer tylko revshare. Troche cierpliwosci i na pewno doczekamy sie tej gry spokojnie.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - HubabubaPl - 19-04-2015 07:04

No i co nadal nie ma warcab a mieli napisać jak będą na 100% pewni ...


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Resick - 19-04-2015 10:11

Przez który procesor płatniczy opłaca się najbardziej kupować kampanie reklamowe?


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 19-04-2015 10:42

Resick przez PM lub bitcoin na chwile obecną


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kolorpurpury - 19-04-2015 12:56

Te Warcaby muszą być dobrze wykonane, wręcz idealnie. Wtedy będą na pewno miały wzięcie bo wszystko będzie zależeć od umiejętności. A im więcej gier rozegranych tym więcej kasy będzie w programie co uczyni go stabilniejszym. Jak jeszcze dodadzą szachy i jakieś inne gry multiplayer zależące od umiejętności to ten biznes będzie potężny!

Gdyby Paidverts wprowadziło gry multi z rok temu to nie potrzebny by był swap tak szybko Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 19-04-2015 13:14

A jak się wam podoba nowa odsłona ustawień ( myaccount - settings) Smile?


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - seba274 - 19-04-2015 13:59

(19-04-2015 12:56)kolorpurpury napisał(a):  Te Warcaby muszą być dobrze wykonane, wręcz idealnie. Wtedy będą na pewno miały wzięcie bo wszystko będzie zależeć od umiejętności. A im więcej gier rozegranych tym więcej kasy będzie w programie co uczyni go stabilniejszym. Jak jeszcze dodadzą szachy i jakieś inne gry multiplayer zależące od umiejętności to ten biznes będzie potężny!

Gdyby Paidverts wprowadziło gry multi z rok temu to nie potrzebny by był swap tak szybko Smile

Szczerze to ja właśnie wole bardziej szachy niż warcaby


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Resick - 19-04-2015 14:00

Ja to bym tutaj widział jakiegoś pokerka Jerk Zdecydowanie byłby popularniejszy od warcabów.Mam nadzieję,że się doczekam Big Grin


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - seba274 - 19-04-2015 14:04

(19-04-2015 14:00)Resick napisał(a):  Ja to bym tutaj widział jakiegoś pokerka Jerk Zdecydowanie byłby popularniejszy od warcabów.Mam nadzieję,że się doczekam Big Grin

No poker też by był dobry. Jakieś turnieje po 3-9 osób.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 19-04-2015 14:15

kolejne gry multiplayer mają byc wprowadzane sukcesywnie, pewnie wszystko bedzie zalezec od popularnosci tej pierwszej czyli warcab.