Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 10-04-2015 21:22

jest dokładnie tak jak pisze HUbabuba - jest 0,20$ do tyłu Smile na pierwszych aukcjach było to samo. Albo ktoś nie zna zasad albo za bardzo górę wzięła źyłka hazardzisty . Tongue

Ja natomiast uważam ze te aukcje to fajny pomysl: kasa wraca do programu = tym sam staje sie bardziej stabilniejszy. Kazdy tez moze zarobić przy odrobinie szczescia i dobrej strategii.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Duxone00 - 11-04-2015 09:43

hehe Big Grin podbiłem komuś cenę i jest na minus bekaHuh
[Obrazek: d7d5p1.jpg]


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kam100 - 11-04-2015 10:12

Jaki jest sens podbijania komuś? Przecież Ciebie też to kosztuje Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 11-04-2015 10:39

tylko bidy, osobie wygrywającej tylko jest pobierana kasa za wygraną aukcje , tyle za ile wylicytowała .


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Resick - 11-04-2015 11:29

Na czym polega ta nowa gra lucre points challenge?Bo zapisałem się i czekałem na graczy,zminimalizowałem okno,a jak wróciłem to już wygrałem :>


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 11-04-2015 11:52

Resick masz opis gry jak w nią wchodzisz , jest też w FAQ.

W skrócie to wygląda to tak :

-Wybieramy zakład z 100/1000/10 000 LP
- Gra rozpoczyna się, gdy 10 graczy dołączy na dany poziom np. 100 LP
- 9 osób wygrywa i 1 przegrywa. Każdy zwycięzca otrzymuje z powrotem swój zakład + 10%.
- Przegrany traci wszystko.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - HubabubaPl - 11-04-2015 11:58

Wiecie może jak długo zajmuje wypłata i wpłata przez payeer ? Bo czekam kilka h na wypłatę bo chcę grać w mp gry Tongue


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 11-04-2015 12:06

i jeszcze bardzo ważna rzecz :
W gry multiplayer będą mogły grać osoby które zainwestowały minimum 1$ w serwis!!!

Hubabuba wpłata powinna byc instant jak we wszystkich procesorach, co do wypłaty to nie wiem bo nie uzywam tego procesora, ale pewnie max 24 godziny.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Snaggy - 11-04-2015 14:17

Cześć, z racji tego, że mój mentor nie jest mną za bardzo zainteresowany, zwracam się do was z prośbą.
Mógłby ktoś mniej więcej dać jakieś rady, czy ułożyć strategie do reinwestowania, aby trochę z naliczeń szło do mnie? Na ten moment mam 105k BAP i jestem w 5 grupie. A może nie opłaca się jeszcze stosować tutaj strategii i lepiej wszystko reinwestować aby dostać się do wyższej grupy?
Pozdrawiam. Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 11-04-2015 15:39

Shaggy to zależy jakie średnie zarobki cię interesują, jeśli w twojej grupie są dla ciebie naliczenia za niskie to normalna rzecz że reinwestuj do póki nie wbijesz do wyższej grupy.
Można też szybciej wskoczyc do wyższej grupy dopłacając odpowiednią ilość $ w myśl zasady: 1$ x 3100 LP - obliczasz ile ci potrzeba do wyższej grupy.
Jeśli chodzi o jakąś inną strategie np. taką która była w MTV/PV i zabawa akcje- BAP to w LL będzie to możliwe jak zostanie wprowadzona możłiwość kupna, sprzedaży za $ Lucrecoinów.