Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - seba274 - 08-04-2015 19:21

(08-04-2015 19:16)HubabubaPl napisał(a):  Kiedy w końcu będą warcaby miały być 24h temu ...

Ja wole szachy.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 08-04-2015 20:36

(08-04-2015 18:42)zimite123 napisał(a):  Da się zamienić Labpoints/lucrecoins na $ jak w PV?


Obecnie nie, sprzedaż i kupno LC za $ ma byc wprowadzone jak będzie autorski procesor, wstępne załozenia są takie że do końca kwietnia to zostanie zrobione.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Pitman - 08-04-2015 20:57

Ktoś się może orientuje gdzie mogę znaleźć jakąś tabelę z prowizjami od wypłat?


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kam100 - 08-04-2015 21:08

W Faq.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 10-04-2015 09:15

Dzisiejsze naliczenie bardzo ładne, admin dotrzymuje słowa.Smile
Poza tym są opóźnienia z warcabami z powodu problemów które wynikły po drodze.
W tym momencie programiści podzieleni są na 3 zespoły. Aukcje | Warcaby | LabPoints Challenge (multiplayer)


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - asamer - 10-04-2015 10:06

Jakiego słowa dotrzymuje admin? Z tego co widzę naliczenia są mizerne, faktycznie dzisiejsze trochę wyższe niż średnia z ostatnich dni, ale szału nie ma.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 10-04-2015 10:13

chociażby to o czym mówi jest praktycznie odrazu wprowadzane w życie. Wyjątek stanowią warcaby których wprowadzenie przedłużyło się z racji testów i zabezpieczeń bo to ma być gra multiplayer.
Naliczenia nie są mizerne tylko w okolicach 3% wkładu tak jak admin zapowiadał na poczatku i tego się trzyma, aby było stabilnie.
Asamer odnośnie naliczeń tak było mówione na początku zanim projekt wystartował, więc nie wiem jakich tych wartości oczekujesz ?
Ja osobiscie wole takie naliczenia i długoterminowo niż bać się że po miesiącu, że nie odzyskam już żadnej kasy z programu a nie włozyłem do Lucre 4$ czy 5$ tylko znacznie wiecej.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - asamer - 10-04-2015 11:04

Liczyłem po prostu na to, że wraz ze wzrostem liczby użytkowników będą rosły naliczenia. Rozumiem, że nie każdy nowy użytkownik wpłaca pieniądze do programu. No i byłem ciekaw co takiego obiecywał admin, bo ciągle o tym czytam, nie tylko na tym forum.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - seba274 - 10-04-2015 13:16

Tylko ja mam lekkie lagi?


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - erner - 10-04-2015 13:40

Może ktoś mi wytłumaczyć zniknięcie 500 LP z konta? W nic nie grałem.