Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Barabaszz - 02-04-2015 12:01

U mnie też wypłata dotarła bardzo szybko na procesor Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - overlord25 - 02-04-2015 17:17

Prowizja przy wypłacie na paypal jest bardzo dużaSmile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - xsebax - 03-04-2015 18:44

Tu zawsze tak dlugo trwa ksiegowanie srodkow za pomoca BTC? Kilka godz temu wplacilem, ticket zlozony i cisza... ani srodkow na koncie, ani odp. Na starcie juz jakos mam mieszane odczucia co do tego programu...


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Duxone00 - 03-04-2015 19:03

(03-04-2015 18:44)xsebax napisał(a):  Tu zawsze tak dlugo trwa ksiegowanie srodkow za pomoca BTC? Kilka godz temu wplacilem, ticket zlozony i cisza... ani srodkow na koncie, ani odp. Na starcie juz jakos mam mieszane odczucia co do tego programu...

nie, u mnie wpłata była w przeciągu 2 minut od wysłania btc

jak zaznaczysz opcję wpłaty przez btc wpiszesz kwotę to następnie pokazuje Ci się okienko

[Obrazek: 10viet.jpg]

i po zleceniu wysłania btc klikasz w "waiting payment from you"

tzn klikasz w tedy jak w portfelu w którym zleciłeś przelew pokaże Ci się info iż przelew jest wtrakcie realizacji bądź zrealizowany i kase od razu dodaje Ci do konta.

ważne by przelew był wykonany z tego adresu który dodałeś w ustawieniach lucrelab


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 03-04-2015 21:35

Adres to raz a po drugie kwota podana do przelewu w btc musi byc identyczna jak właśnie ta która sie nam wyswietla w LucreLab , wtedy przelew jest błyskawiczny (testowane przeze mnie i moich poleconych) i działa wszystko poprawnie panie xsebax. Smile Wystarczy postepowac zgodnie z instrukcją.
Jesli tak nie zrobimy system zignoruje naszą wpłątę i trzeba ją zaksięgować ręcznie , zgłaszając do supportu z podaniem adresu wpłaty, dokładnej kwoty wpłaty w btc.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - HubabubaPl - 04-04-2015 11:03

Jak tam nowy banner ? Mi pokazuje zarobione 12$ Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kolorpurpury - 04-04-2015 11:14

sygnaturka jak sygnaturka - chyba nie pokazuje zarobków z refów tylko własne. Dobre do reklamy, której serwisowi brakuje więc fajny ruch w tym kierunku. Ale moją uwagę zwróciło coś innego!

Po niedzieli ma się pojawić GRA MULTIPLAYER !!!
Będą to warcaby. Zobaczymy na jakich dokładnie zasadach ale jeśli np. gracze stawiają po 5$ i mają do wygrania powiedzmy 9.90 a 10 centów dla firmy jako zysk do podziału to ta gra może mocno ustabilizować LucreLab w połączeniu z innymi grami a jak wszystko będzie ładnie śmigać to przecież z czasem mogą dojść kolejne gry! Coraz bardziej mi się ten serwis podoba. Monitor też ma być za niedługo, aukcje działają jakoś - jest coraz lepiej!!!


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kam100 - 04-04-2015 11:24

Napewno nie bedą za $ bo na to potrzebne są licencje tylko punkty + ew. bitcoiny. Po warcabach szybko ma pojawić się nowa gra.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - seba274 - 04-04-2015 11:31

Powinni dodać jeszcze szachy jak dodają warcaby.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - HubabubaPl - 04-04-2015 12:22

A kto potrafi grać w szachy xD ?