Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy prawne związane ze spamowaniem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Problemy prawne związane ze spamowaniem (/Temat-Problemy-prawne-zwiazane-ze-spamowaniem-108986)

Strony: 1 2


Problemy prawne związane ze spamowaniem - pigwejq - 20-02-2015 15:08

Czy ktoś z forumowiczów miał problemy prawne z tytuły spamu na FB lub innych portalach? Mam na myśli spamowanie subami sms.


RE: Problemy prawne związane ze spamowaniem - Dean Ambrose - 20-02-2015 15:17

Zależy co uważasz za spam. 3 komentarze na grupę, co kilka godzin, to nie spam. 100 komentarzy co 2 minuty, to spam.


RE: Problemy prawne związane ze spamowaniem - 9Jarek9 - 20-02-2015 15:40

Mogą ci co najwyżej konto na jakiejś stronie zablokować za spamowanie subami.


RE: Problemy prawne związane ze spamowaniem - mamrocik - 20-02-2015 17:41

Raczej nie, ale przeczytaj artykuł na wp Jerk2, to wp więc ile w tym prawdy nie wiem ,ale zawsze jakieś ziarno prawdy jest.
http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Miliard-dolarow-grzywny-za-spamowanie-na-Facebooku,wid,12738979,wiadomosc.html


RE: Problemy prawne związane ze spamowaniem - pigwejq - 20-02-2015 17:54

@[Dean Ambrose]
O ile mnie pamięć nie myli spam to rozsyłanie wiadomości (reklamowych), których użytkownik nie zamawiał...


RE: Problemy prawne związane ze spamowaniem - Dean Ambrose - 20-02-2015 18:21

(20-02-2015 17:54)pigwejq napisał(a):  @[Dean Ambrose]
O ile mnie pamięć nie myli spam to rozsyłanie wiadomości (reklamowych), których użytkownik nie zamawiał...

Ale za takie coś nikt Cię ścigać nie będzie.


RE: Problemy prawne związane ze spamowaniem - daniel42na - 20-02-2015 18:39

Zależy gdzie... http://niebezpiecznik.pl/post/spamer-naszej-klasy-aresztowany/


RE: Problemy prawne związane ze spamowaniem - Gogli - 20-02-2015 18:52

Na nk uważaj Wink


RE: Problemy prawne związane ze spamowaniem - Duxone00 - 20-02-2015 19:12

ohoh jak o tym sobie pomyślałem teraz to z 5 razy dożywocie bym dostał za zaspamowanie fejsa Big Grin

Problemów raczej nie będzie bo załóżmy jak spamujesz po grupach to admini grup usuwają posty ...
spamujesz zbyt dużo fb blokuje treści i kasuje posty
tak samo po tablicach jest.

jedynie jakie mogą być problemy to podszywanie się pod daną osobę i wykorzystywanie jej zdjęć, tak jak nie które fejk konta są dane wymyślone z kosmosu a foty skopiowane z jakiegoś bliźniaczego serwisu społecznościowego


RE: Problemy prawne związane ze spamowaniem - Nupek369 - 24-02-2015 19:05

Dlatego bierze się zdjęcia laski "z zagramanicy" i się leci ze spamem po polskich grupach. Big Grin