Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WEECONOMY Prawdziwy Zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: WEECONOMY Prawdziwy Zarobek (/Temat-WEECONOMY-Prawdziwy-Zarobek-108920)



WEECONOMY Prawdziwy Zarobek - wolo1995 - 19-02-2015 13:06

Chciałbym pokazać wam ciekawy sposób zarobku. Dodanie jednego punktu zajęło mi coś około 2min Emotikon smile i to razem z szukaniem adresu na mapie Google.
Wierzcie mi, nigdy jeszcze zarabianie w Internecie nie było takie proste.
Co robić:
1) Ściągacie aplikacje weeAPP i oczywiście się do niej logujecie.
Link do rejestracji
Dodaj mnie na Facebook Pisz smiało
2) Załóż swój pierwszy projekt i nazwij go jakoś (ja go nazwałem restauracje. Teraz postaram się w 1-2h wprowadzić 10 restauracji z swojego regionu
3)Kolejnym etapem jest dodanie klientów do swoich punktów. Na każdy punkt musisz dodać 4 klientów i dopilnować by 2 z nich zostało jak ty weeJOBEREM
4)Upewnij się by projekt zamknąć w 14 dni tak by zagwarantować sobie maksymalną prowizję 1.5% z każdej transakcji w twoich punktach handlowych
I to wszystko.
Fajne jest to ze nie musicie nikomu nic tłumaczyć. Dajcie linka do swojej strony, a film i materiały na niej zrobią praktycznie całą pracę za ciebie.



Pamiętajcie że lepiej mieć 1.5% z sprzedaży luksusowego samochodu niż np. gazety w kiosku, dlatego tak ważne jest dobre przygotowanie się do pracy weeJOBERA Emotikon smile
Zrób Sobie listę punktów tematycznie np. 5 kawiarni, sklepów spożywczych, restauracji itp.
By wprowadzić punkt handlowy do bazy potrzebujesz następujące dane:
Pełna nazwa punktu handlowego (np. Mała czarna)
Dokładny adres: ulica, kod pocztowy i miejscowość
Ważne nie musicie szukać telefonu czy maila. Te dane uzupełni sobie właściciel punktu gdy się zdecyduje.
Fenomenalne w tym biznesie jest to że poświęciłeś 1 dzień. Zebrałeś sobie dane z np. 20 punktów handlowych, wprowadziłeś je i masz wolne! firma za ciebie tam zadzwoni, podepnie punkt do systemu, a ty będziesz miał dożywotnio prowizję z każdego wygenerowanego tam rabatu. Taka okazja nie pojawia się za często.
Życzę powodzenia !!!


RE: WEECONOMY Prawdziwy Zarobek - AresxXx - 19-02-2015 13:24

beka


RE: WEECONOMY Prawdziwy Zarobek - m4t0sh - 19-02-2015 13:28

Liczba postów: 1
Xpokerface


RE: WEECONOMY Prawdziwy Zarobek - patulsky1337 - 19-02-2015 14:25

Hahahahahahaha.

Dobre nawet Jerk2


RE: WEECONOMY Prawdziwy Zarobek - RasTak - 19-02-2015 15:09

a na jakiej zasadzie niby to działa? dlaczego jakiś sklep będzie chciał skorzystać ze współpracy z tym serwisem? ;p


RE: WEECONOMY Prawdziwy Zarobek - master4 - 19-02-2015 21:34

Ta firma do której zgłaszamy powiedzmy restauracje zrobi jakąś promocję np. z rabatami, restauracja ma z tego reklamę. To tylko jedna z możliwości


WEECONOMY Prawdziwy Zarobek - Klin - 19-02-2015 21:52

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.