Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Nowy dział w "Sprzedam/Kupię/Zamienię" - Wycena - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Nowy dział w "Sprzedam/Kupię/Zamienię" - Wycena (/Temat-Zamkniety-Nowy-dzial-w-Sprzedam-Kupie-Zamienie-Wycena-10891)



[Zamknięty]Nowy dział w "Sprzedam/Kupię/Zamienię" - Wycena - Satan - 25-07-2010 14:52

Wpadło mi na myśl żeby do działu "Sprzedam/Kupię/Zamienię" dodać poddział "Wycena". W tym poddziale użytkownicy mogli by podawać rzeczy do wyceny a inni użytkownicy mogli by podawać wartość przedmiotu. Może by to wypaliło Wink


RE: Nowy dział w "Sprzedam/Kupię/Zamienię" - Wycena - kreatywny - 25-07-2010 15:01

a czy to jest nam potrzebne? nie orientuję się ale czy są do tego chętne osoby? bo wydaje mi się że raczej nie, poza tym na sb mozna zawsze spytać "ile wdg was jest wart.... " itp.


RE: Nowy dział w "Sprzedam/Kupię/Zamienię" - Wycena - nickluk - 25-07-2010 15:14

Ja jestem za takim czymśBig Grin bo nieraz naprawdę nie wiem co za ile a takto na sb mało osob sie wypowiada...


RE: Nowy dział w "Sprzedam/Kupię/Zamienię" - Wycena - Admin - 25-07-2010 15:24

odpada.
zamykam


[Zamknięty][Zamknięty]Nowy dział w "Sprzedam/Kupię/Zamienię" - Wycena - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.