Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
KONKURS HotCash! Pochwal się i zgarnij koszulki i tablet! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: KONKURS HotCash! Pochwal się i zgarnij koszulki i tablet! (/Temat-KONKURS-HotCash-Pochwal-sie-i-zgarnij-koszulki-i-tablet-108891)

Strony: 1 2 3 4


KONKURS HotCash! Pochwal się i zgarnij koszulki i tablet! - Leaders - 18-02-2015 20:58



[Obrazek: 750-200_3.png]


Z racji tego, że lubicie się chwalić swoimi zarobkami, wypłatami oraz tym, co kupujecie za pieniądze u nas zarobione, postanowiliśmy Was za to nagrodzić i zorganizować KONKURS!


Na czym polega konkurs?

Konkurs polega na wrzuceniu do forumowej galerii:
  • screena lub zdjęcia prezentującego zarobki z HotCash
  • screena lub zdjęcia prezentującego wypłatę z HotCash
  • zdjęcia prezentującego to, co kupiliście za wypłatę z HotCash

W przypadku zdjęcia konieczne jest umieszczenie na zdjęciu karteczki z napisem HotCash Smile


Prace konkursowe można zgłaszać od teraz do 15 marca, tuż po tym zostanie dodany nowy temat, w którym przez 7 dni będzie można głosować na najlepsze zdjęcia/screeny! Smile Liczymy więc na Waszą kreatywność w konkursie!


UWAGA: Dodając fotkę do galerii, pamiętajcie, aby w jej opisie dodać zdanie "Na konkurs" lub aby wkleić link do tej fotki w tym temacie Smile



Co jest do wygrania?

10 najlepiej ocenianych prac otrzyma od nas elitarne HotCashowe koszulki:

[Obrazek: koszulka_2.jpg]

...czyli idealny wabik na kobiety. W końcu kto zarabia na HotCash, ten ma kasę, a kto ma kasę, ten ma kobiety... Wink


Dodatkowo autor zdjęcia, które otrzyma najwięcej głosów, otrzyma od nas tablet Samsung Galaxy Tab 4:

[Obrazek: tablet.png]


Zapraszamy do zabawy!




RE: KONKURS HotCash! Pochwal się i zgarnij koszulki i tablet! - ddww - 18-02-2015 21:11

i tak ma być


RE: KONKURS HotCash! Pochwal się i zgarnij koszulki i tablet! - suchy0001 - 18-02-2015 21:33

ddww Ty już coś o konkursach wiesz Jerk2Jerk2


RE: KONKURS HotCash! Pochwal się i zgarnij koszulki i tablet! - jambos - 18-02-2015 21:33

Telewizor


RE: KONKURS HotCash! Pochwal się i zgarnij koszulki i tablet! - milosz998 - 18-02-2015 21:42

hehe już widzę jak kobiety lecą na koszulkę hotcash, 99% nie wie nawet co to xD


RE: KONKURS HotCash! Pochwal się i zgarnij koszulki i tablet! - Leaders - 18-02-2015 21:44

Cicho! Zaburzasz nam koncepcję marketingową Big Grin

Chociaż... o ten 1% też warto walczyć, jakby nie patrzeć to blisko 200 000 Polek chętnych wskoczyć Wam do łóżka tylko temu, że macie tę koszulkę Wink


RE: KONKURS HotCash! Pochwal się i zgarnij koszulki i tablet! - Enigmato - 18-02-2015 22:05

Mój laptop kupiony za pieniądze z HotCash

Niby już kupiłem laptopa, ale tablet też się przyda Big Grin.


RE: KONKURS HotCash! Pochwal się i zgarnij koszulki i tablet! - Liromir - 18-02-2015 22:35

hihi, to konkurs dla mnie Big Grin


RE: KONKURS HotCash! Pochwal się i zgarnij koszulki i tablet! - Osama - 18-02-2015 23:02

W takim razi i ja się łapie na konkurs : D
Zakupione 2 Lapki i tablet nie chce mi się ich opisywać bo muszę zarabiać na HotCashu Tongue

No i dodaje parę złoty które zarobiłem w 30 pare dni i oczywiście POLECAM serwis.
Testowałem już wszystkie serwisy HOTCASH okazał się mega. Pozdrawiam


[Obrazek: 1424295732616.jpg]


RE: KONKURS HotCash! Pochwal się i zgarnij koszulki i tablet! - 4Colors - 19-02-2015 21:04

Screen zarobków ( niestety cała kasa poszła na jedzenie i podrywanie [ To drugie niestety nie wyszło, ale nie chodziłem głodny przez długi czas Lol ] ).
Moja kasiorka