Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ASK.fm BOT (licencja od bolo) + autocapatcha na ~20k pytań. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: ASK.fm BOT (licencja od bolo) + autocapatcha na ~20k pytań. (/Temat-ASK-fm-BOT-licencja-od-bolo-autocapatcha-na-20k-pytan-108884)



ASK.fm BOT (licencja od bolo) + autocapatcha na ~20k pytań. - blvck_beauty - 18-02-2015 19:30

1.Nazwa przedmiotu : ASK.fm BOT (licencja od bolo) + wykupiona autocapatcha na ~20k pytań.
2.Opis przedmiotu : Witam. Mam na sprzedaż licencję do bota ask.fm od bola + wykupioną autocapatche na ok 20 pytań. Wszystko działa perfekcyjnie, w 12h wbiłem na swoim koncie 7k like, niestety zbyt mocno spamowałem linkami leadmore i dostałem bana na ip. :/
Od siebie mogę dodać, że można na tym wycisnąć luźno 100pln dziennie jeżeli ktoś ma zmienne IP ^^.
Bot działa perfekcyjnie, może chodzić 24/7 bez naszej obecności przy komputerze. wybiera losowe osoby ze strumienia, pyta tylko raz jedną osobę! AUTOR PROGRAMU POZWOLIŁ MI NA SPRZEDAŻ LICENCJI!
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW / GG: 11203249
5.Cena : Licencja do bota kosztuje 40pln + autocapatcha na 26k pytań 50pln. Ja sprzedaję obie rzeczy za kwotę 50,00 PLN.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal / przelew / allegro.

Sprzedane. Do zamknięcia! Smile


ASK.fm BOT (licencja od bolo) + autocapatcha na ~20k pytań. - Klin - 18-02-2015 22:00

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.