Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak skutecznie spamować - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak skutecznie spamować (/Temat-Jak-skutecznie-spamowac-108881)



Jak skutecznie spamować - bartexx - 18-02-2015 19:20

Witam. Chodzi mi głównie o spam doładowaniami/podglądaczami na FB. Spamuję po grupach, ale z tego co zauważyłem, jest to bardzo mało skuteczne. W takim razie chciałbym zapytać jakie Wy macie pomysły i co możecie mi doradzić jako początkującemu osobnikowi.


RE: Jak skutecznie spamować - Liromir - 18-02-2015 19:28

zapytaj earnerów w temacie Leadmore, dobry obrazek i tekst typu 'tutja doładowało mi pisiont złotych za darmo!' i jedziesz.




* jest miliard takich tematów, wysil się i przejrzyj forum


RE: Jak skutecznie spamować - Weeder - 18-02-2015 19:32

Wątpię, żeby ktokolwiek kto podzielił się z Tobą skuteczną metodą... automatycznie może spaść mu konwersja, dobry i krótki tekst jest połową sukcesu wg mnie to musi być coś przekonującego i zachęcającego, ale nie coś typu TO DZIAŁA 100% SPRAWDŹ SAM DZIAŁA 100% POLECAM BO DZIAŁA Smile Drugą rzeczą są zdjęcia wzbudzające autentyczność.


RE: Jak skutecznie spamować - patulsky1337 - 18-02-2015 19:38

Jak skutecznie spamować?

Proste... nie spamować.


RE: Jak skutecznie spamować - bartexx - 18-02-2015 19:38

Właśnie wiem, że obrazek to 50% sukcesu, ale gdzie takie obrazki mogę znaleźć?


RE: Jak skutecznie spamować - Weeder - 18-02-2015 19:48

Heh możesz na różne sposoby, możesz je spreparować lub "pożyczyć" od innych fake kont (to takie cebulowe ) Big Grin


RE: Jak skutecznie spamować - ktostujest - 18-02-2015 19:55

pomyśl troche a nie na gotowe Smile

Stawiam ze dojdziesz do tego jak kazdy metodą prób i błedów


RE: Jak skutecznie spamować - qwertybsk - 18-02-2015 23:40

Lub poszukaj mentora, za refa ktoś Ci pewnie da jakieś wskazówki Smile


RE: Jak skutecznie spamować - nitek44 - 19-02-2015 01:25

Poprzeglądaj fejsa, zobacz jak inni to robią, postaraj się myśleć jak potencjalna osoba, która się na ten spam nabiera (czy ja nie wiedząc o tych całych subsms bym się na to nabrał czy nie?). No i do tego staraj się celować programami w odpowiednie grupy docelowe, w ludzi którzy przynajmniej teoretycznie mogą potrzebować tego co oferują programy.


Jak skutecznie spamować - Admin - 19-02-2015 09:33

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.