Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta Minecraft Premium [Gwarancja] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konta Minecraft Premium [Gwarancja] (/Temat-Konta-Minecraft-Premium-Gwarancja-108878)



Konta Minecraft Premium [Gwarancja] - Mikron22 - 18-02-2015 19:07

1.Nazwa przedmiotu: Konta Minecraft Premium
2.Opis przedmiotu: Na sprzedaż mam tak jak w tytule Konta Minecraft Premium.

Jak się zapewne spodziewacie są to konta dzielone. Wiem.... jest tego pełno na allegro. Moje konta różnią się od tych sprzedawanych na allegro.

Kupując konto u jakiegoś Janusza na Allegro dostajecie kijowe polskie konto na którym grają tysiące polaków. Na wszystkich największych serwerach są już porobione konta więc sobie zbytnie nie pogracie. Do tego takie konto padnie po tygodniu i możecie wtedy owego Janusza pocałować w dzwona, bo oni nie udzielają żadnej gwarancji.

Główne powody dla których warto kupić konto u mnie:
1. Konta są dzielone z zagranicznymi graczami, a więc WSZYSTKIE polskie serwery stoją przed wami otworem.

2. Jeżeli jakimś cudem konto padnie lub nie będzie się dało na nie zalogować DOSTANIESZ ODE MNIE NOWE DZIAŁAJĄCE ! Lifetime warranty Smile

3. Nie sprzedaje jednego konta, mam ich dość trochę. Możesz u mnie kupić 1, a możesz 10. Janusz na Allegro pisze żeby kupować tylko jeden raz.....bo sprzedaje to samo konto już 4 miesiące.....

4. Nie wysyłam Ci konta z "dupy". Zawsze przed wysyłką sprawdzam czy konto poprawnie działa.
3.Zdjęcia : [Obrazek: minecraft_logo_small.png]
4.Kontakt : PW lub email: [email protected]
5.Cena : 5 zł / sztuka
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PP


RE: Konta Minecraft Premium [Gwarancja] - Maniero - 18-02-2015 21:58

Jak ktoś chcę to mogę podrzucić listę koło 100 (lub więcej, nie pamiętam) kont zagranicznych, tak więc żadne Janusze na nich nie grają Big Grin


Konta Minecraft Premium [Gwarancja] - surfer0700 - 03-04-2015 11:45

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.