Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam programu do pobierania numerów ze stron (scraper) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam programu do pobierania numerów ze stron (scraper) (/Temat-Szukam-programu-do-pobierania-numerow-ze-stron-scraper-108856)



Szukam programu do pobierania numerów ze stron (scraper) - michal463 - 18-02-2015 14:02

Witam. Poszukuje programu który będzie wyciągał numery telefonu ze strony, przykładowo ze spisu firm ZUMI. Znalazłem programy do wyciągania maili ale nie moge znaleźć podobnego do numerów telefonu. Jeśli ktoś coś ma to będę wdzięczny Smile


RE: Szukam programu do pobierania numerów ze stron (scraper) - gdmk - 18-02-2015 14:51

Mogę taki dla Ciebie napisać w c# (aplikacja desktopowa) No chyba, że wolisz stronę. Oczywiście za małe wynagrodzenie.


RE: Szukam programu do pobierania numerów ze stron (scraper) - michal463 - 18-02-2015 15:14

Ile byś sobie życzył za taki program? Chociaż wydaje mi się że taki program już istnieje ale przetrzepałem po 10 stron w googlach pod różnymi hasłami i nie mogę znaleźć ;/


RE: Szukam programu do pobierania numerów ze stron (scraper) - gdmk - 18-02-2015 15:18

Napisz mi na priv specyfikację programu, czyli co ma robić (dodkładnie) z jakiej strony ma pobierać dane i wszystko co Ci przyjdzie do głowy a wtedy będę mógł wycenić.


Szukam programu do pobierania numerów ze stron (scraper) - Hybrid1990 - 21-11-2020 14:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.