Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podatek z allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Podatek z allegro (/Temat-Podatek-z-allegro-108803)



Podatek z allegro - Sebqu - 17-02-2015 19:00

Do zamkniecia


RE: Podatek z allegro - Kart - 25-02-2015 13:59

(17-02-2015 19:00)Sebqu napisał(a):  Witam w tym roju zarobilem troszke na allegro, jestem niepelnoletni a wszystko bylo na mnie, teraz jak mam sie z tego rozliczyc, ale jak? Moge to zrobic na siebie zeby obejmowala mnie strefa wolna od podatku? Co dokladnie mam zarobic i do kiedy? Big Grin

Udać się do księgowości. I im zapłacić za informację jak masz się rozliczać jak ciężko szukać w google....


RE: Podatek z allegro - Sebqu - 25-02-2015 14:00

(25-02-2015 13:59)Kart napisał(a):  
(17-02-2015 19:00)Sebqu napisał(a):  Witam w tym roju zarobilem troszke na allegro, jestem niepelnoletni a wszystko bylo na mnie, teraz jak mam sie z tego rozliczyc, ale jak? Moge to zrobic na siebie zeby obejmowala mnie strefa wolna od podatku? Co dokladnie mam zarobic i do kiedy? Big Grin

Udać się do księgowości. I im zapłacić za informację jak masz się rozliczać jak ciężko szukać w google....
Nic nie wniosles do.tematu jak masz strone to.proszę podać


RE: Podatek z allegro - rachman - 09-03-2015 01:48

sprzedaż zorganizowana na allegro podlega obowiązkowi rejestracji działalności gospodarczej. niepełnoletni tego nie może robić bo firmy nie zarejestruje. nie oczekuj więc odpowiedzi tu konkretnych. to nie ma racji istnienia w sensie prawnym raczej Wink


Podatek z allegro - Coristo - 09-03-2015 08:48

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.