Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ułóż sobie wymarzone konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Ułóż sobie wymarzone konto (/Temat-Uloz-sobie-wymarzone-konto-108801)



Ułóż sobie wymarzone konto - grzesiek1990 - 17-02-2015 18:48

Na rynku pojawiła się oferta specjalna, która powinna zainteresować nas wszystkich. Otóż pewien nieznany bank, być może nowy podmiot na rynku w ramach swoich działań marketingowych przygotował ofertę, która polega na wypełnieniu krótkiej ankiety dotyczącej naszego wymarzonego konta osobistego.

Ankieta bada nasze preferencje, a pytania (odpowiadamy tak lub nie, co sprawia, że zajmuje nam to kilka sekund) dotyczą opłat i cech wymarzonego konta osobistego. Po uzyskaniu odpowiedzi w ciągu 20 dni bank przedstawi nam ofertę takiego konta osobistego zgodnie z naszymi oczekiwaniami i potrzebami.

Co najważniejsze wypełnienie tej krótkiej ankiety nie zobowiązuje nas do założenia takiego konta, ale jeśli zdecydujemy się to zrobić otrzymamy nagrodę. W ramach prezentu bank umożliwi nam założenie lokaty terminowej z oprocentowaniem w wysokości 6% w skali roku, a więc przewyższającym wszystkie dostępne na rynku lokaty.

Gdy bank przedstawi nam swoją ofertę konta, wtedy dopiero poznamy jaki to podmiot. Sam jest tego ciekaw, w związku z czym już wypełniłem ankietę, ponieważ jeśli oferta będzie korzystna chętnie założę zarówno konto, jak i lokatę. Zachęcam wszystkich do wypełnienia ankiety i zapoznania się z ofertą, ponieważ do niczego nas to nie zobowiązuje. Należy się jednak spieszyć, ponieważ oferta jest dostępna tylko w lutym. Wystarczy kliknąć w poniższy link.
Ułóż sobie wymarzone konto!!


RE: Ułóż sobie wymarzone konto - uzyszkodnik - 17-02-2015 22:08

ile dają za refa? Lol


RE: Ułóż sobie wymarzone konto - grzesiek1990 - 17-02-2015 22:14

(17-02-2015 22:08)uzyszkodnik napisał(a):  ile dają za refa? Lol
Zapisz się do programu to będziesz wiedział. Praktycznie w każdym z tematów w tym dziale są refy, a Ty przyczepiłeś się do mnie. Nie wstawiłem refa do czyjegoś wątku, ale postarałem się przedstawić na forum ofertę, o której jeszcze tu nic nie ma. Gdybyś pierwszy na to trafił to też pewnie chciałbyś to wykorzystać.

Opisałem wszystko dokładnie żeby czytelnicy forum mieli korzyść z tej informacji, a jeśli ktoś nie chce korzystać to nie musi.


RE: Ułóż sobie wymarzone konto - uzyszkodnik - 17-02-2015 22:57

(17-02-2015 22:14)grzesiek1990 napisał(a):  
(17-02-2015 22:08)uzyszkodnik napisał(a):  ile dają za refa? Lol
Zapisz się do programu to będziesz wiedział. Praktycznie w każdym z tematów w tym dziale są refy, a Ty przyczepiłeś się do mnie. Nie wstawiłem refa do czyjegoś wątku, ale postarałem się przedstawić na forum ofertę, o której jeszcze tu nic nie ma. Gdybyś pierwszy na to trafił to też pewnie chciałbyś to wykorzystać.

Opisałem wszystko dokładnie żeby czytelnicy forum mieli korzyść z tej informacji, a jeśli ktoś nie chce korzystać to nie musi.

nie przyjmuj tego refa jako ataku, po prostu nie chce mi się wierzyć w uczciwość tego konkursu "na zlecenie znanego polskiego banku" podobnie jak nie wierzę w uczciwość darmowych doładowań Lol


RE: Ułóż sobie wymarzone konto - grzesiek1990 - 18-02-2015 11:47

(17-02-2015 22:57)uzyszkodnik napisał(a):  
(17-02-2015 22:14)grzesiek1990 napisał(a):  
(17-02-2015 22:08)uzyszkodnik napisał(a):  ile dają za refa? Lol
Zapisz się do programu to będziesz wiedział. Praktycznie w każdym z tematów w tym dziale są refy, a Ty przyczepiłeś się do mnie. Nie wstawiłem refa do czyjegoś wątku, ale postarałem się przedstawić na forum ofertę, o której jeszcze tu nic nie ma. Gdybyś pierwszy na to trafił to też pewnie chciałbyś to wykorzystać.

Opisałem wszystko dokładnie żeby czytelnicy forum mieli korzyść z tej informacji, a jeśli ktoś nie chce korzystać to nie musi.

nie przyjmuj tego refa jako ataku, po prostu nie chce mi się wierzyć w uczciwość tego konkursu "na zlecenie znanego polskiego banku" podobnie jak nie wierzę w uczciwość darmowych doładowań Lol

Oferta na pewno jest bezpieczna i nie jest naciągana ponieważ to nie są suby sms. Działam w programie partnerskim Comperialead i własnie tam pojawiła się taka promocja. Jest ona owiana tajemnicą, ponieważ nikt nie wie, który bank to oferuje, a może jakiś nowy podmiot. Sam skorzystałem żeby się przekonać. Tzn wypełniłem ankietę składającą się dosłownie z kilku pytań, ponieważ to nas nie zobowiązuje do skorzystania z ich oferty. Po wypełnieniu ankiet bank w przeciągu 20 dni przedstawi nam ofertę, którą możemy zaakceptować lub nie. Jeśli zaakceptujemy to w nagrodę otrzymamy możliwość założenia 3 miesięcznej lokaty na 6% w skali roku. Rzyzyka nie ma, więc warto wypełnić ankietę, żeby dowiedzieć się co nam zaoferują. Tylko tyle i aż tyle.


RE: Ułóż sobie wymarzone konto - stojeipatrze - 18-02-2015 19:34

Oferta na pewno jest bezpieczna i nie jest naciągana ponieważ to nie są suby sms. Działam w programie partnerskim Comperialead i własnie tam pojawiła się taka promocja. Jest ona owiana tajemnicą, ponieważ nikt nie wie, który bank to oferuje, a może jakiś nowy podmiot. Sam skorzystałem żeby się przekonać. Tzn wypełniłem ankietę składającą się dosłownie z kilku pytań, ponieważ to nas nie zobowiązuje do skorzystania z ich oferty. Po wypełnieniu ankiet bank w przeciągu 20 dni przedstawi nam ofertę, którą możemy zaakceptować lub nie. Jeśli zaakceptujemy to w nagrodę otrzymamy możliwość założenia 3 miesięcznej lokaty na 6% w skali roku. Rzyzyka nie ma, więc warto wypełnić ankietę, żeby dowiedzieć się co nam zaoferują. Tylko tyle i aż tyle.
[/quote]

Jest dokładnie tak jak piszeszSmile BFG czuwa!
A czy może już są jakieś przecieki ,jaki to bank?


RE: Ułóż sobie wymarzone konto - grzesiek1990 - 18-02-2015 21:22

Z początkiem marca wiemy już, że bankiem X jest Raiffeisen Polbank. Oferta w sumie ciekawa więc zachęcam do poznania szczegółów. Wymarzone konto - ujawniamy ofertę.