Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam uczciwej pracy w domu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam uczciwej pracy w domu (/Temat-Szukam-uczciwej-pracy-w-domu-108769)

Strony: 1 2


RE: Szukam uczciwej pracy w domu - Paweeloss - 17-02-2015 20:33

Uwierz, że zaglądam tam. Koniec tematu.


RE: Szukam uczciwej pracy w domu - daniel42na - 17-02-2015 20:36

W takim razie pozostaje Ci tylko... http://goo.gl/Y0qyYn


RE: Szukam uczciwej pracy w domu - edikiu - 17-02-2015 20:39

na forum widziałem wiele poradników płatnych i darmowych na temat sprzedawania na allegro, też uczciwa praca i w paru przypadkach to produkty nie wirtualne.


RE: Szukam uczciwej pracy w domu - PaulRcootiC - 17-02-2015 20:59

PPA - Upload plikow i zarabianie na ludziach ktorzy wypelnia ci ankiete/ankiety Smile PPI - Mniejsze stawki ale wiecej pobran i wg.mnie latwiej niz w PPA Tongue Sprzedaz czegos na allegro np.bocic w jakiejs grze i sprzedac rzecz ktora jest pozadana w tej grze Smile


RE: Szukam uczciwej pracy w domu - szykiryki - 17-02-2015 21:03

Copywriting, pisanie tekstów na zamówienie, stała współpraca z agencjami interaktywnymi.

To nic, że zarobię 4 razy mniej miesiecznie niż na subach, ale po prostu lubie bawić się słowem i pisać na wybrane tematy.
Praca w domu, w elastycznych godzinach, na podstawie umowy (ja akurat mam umowę o pracę, ale na początek dają dzieło/zlecenie).

Niestety nie podam Ci kontaktu do agencji/pracodawców, z którymi ja współpracuję, bo w ogóle Cię nie znam, więc polecanie kogoś, kto nie jest w stanie stworzyć 5-6 tekstów (poprawnych merytorycznie i ortograficznie) pod pozycjonowanie na godzinę mija się tutaj z celem.

Ja zajmuję się seo-copywritingiem obok pracy "normalnej" i typowej w sieci, jak suby czy programy partnerskie, zarabiając spokojnie średnią krajową, więc można. Trzeba mieć tylko umiejętności i chęci.
Za składanie długopisów bym się nie brała, zwłaszcza, jak w ogłoszeniu proponują "2,3 k msc, wystarczy wpłacić 100 zł kaucji"...


RE: Szukam uczciwej pracy w domu - matig - 17-02-2015 21:55

Chałupniczej typu składanie czegoś nie dostaniesz i nie ma takowej.
Jedynie jak masz maszynę do szycia i umiesz szyć, możesz w okolicy poszukać zleceniodawców i robić drobne poprawki - jedyna z uczciwych prac chałupniczych.
Pomyśl - w czasach dużego bezrobocia i pogoni za pieniądzem, jeśli byłaby jakaś firma, która zleca składanie długopisów, po co ma szukać w Polsce, jak za rogiem z pocałowaniem ręki całą rzeszę znalazłaby skręcaczy Rolleyes

Jedynie z takich domowych, to albo promowanie jakiś sklepów linkiem partnerskim albo pisanie artykułów i sprzedaż.


RE: Szukam uczciwej pracy w domu - Mercz - 17-02-2015 22:28

Sprzedaz w allegro (moga byc oczywiscie wirtualne rzeczy, jak i fizyczne) Smile
PPI Smile


RE: Szukam uczciwej pracy w domu - Druga Wypłata - 26-02-2015 15:25

Jeśli nadal jesteś zainteresowany uczciwą pracą, to zapraszam do tego wątku: http://zarabiam.com/Temat-Projekt-Laczacy-Programy-Partnerskie-NAJUCZCIWSZY-Sposob-Zarabiania-W-Internecie-109395


RE: Szukam uczciwej pracy w domu - lotmix30 - 26-02-2015 17:53

polecam Ci ten program partnerski:

www.ofertyinwestycyjne.pl

Piszesz e-mal do wójta swojej gminy, obcykałem swoją treść aby była skuteczna i 350 zł wpada. Potem piszesz do gmin sąsiednich i masz miesięczna wypłatę.


RE: Szukam uczciwej pracy w domu - surfer0700 - 27-02-2015 12:43

(17-02-2015 20:22)Paweeloss napisał(a):  Roboty mnie nie interesują. Oferty pracy typu składanie opakowań ozdobnych, czy też długopisów zupełnie mija się z prawdą.

Skoro żadna praca dodatkowa Cię nie interesuje, to wrzucam temat do kosza.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.