Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam uczciwej pracy w domu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam uczciwej pracy w domu (/Temat-Szukam-uczciwej-pracy-w-domu-108769)

Strony: 1 2


Szukam uczciwej pracy w domu - Paweeloss - 17-02-2015 11:16

Witam.
Od kilku dni rozglądam się za jakąś uczciwą pracą w domu, która to może być dodatkową pracą. Przeglądałem mnóstwo ofert, gdzie proponowali składanie pudełek ozdobnych itd.. jednak dla mnie takie oferty wzbudzały podejrzenie. Odpowiadałem na kilka takich ofert, to dostawałem informację o danej pracy na maila, jednakże w większości trzeba było wpłacić parę złoty na konto bankowe, aby zacząć współpracę z nimi. Po przeczytaniu takiego maila, mail trafiał zwyczajnie do kosza. Zaczęły mnie brać wątpliwości, co do uczciwego dorabiania w domu.
Czy istnieją uczciwi pracodawcy, którzy uczciwie proponują dorabianie w domu, przy składaniu czego kolwiek? Może macie jakieś namiary na uczciwe dorabianie?


RE: Szukam uczciwej pracy w domu - Mauorycy - 17-02-2015 11:53

Możesz zacząć kisić w domu kapustę, bądź robić ogórki. Przez internet znajdziesz sprzedawcę, który zabierze od Ciebie towar i sprzeda na targu Smile Podzielicie się zyskiem 60/40 lub z góry ustalicie cenę za beczkę.


RE: Szukam uczciwej pracy w domu - Paweeloss - 17-02-2015 12:39

Dobrze, że nie skrzynki wódki.


RE: Szukam uczciwej pracy w domu - osaka - 17-02-2015 14:13

Z wódką miałbyś większe wzięcie. A jakbyś do tego kiszonego ogóra dawał to już nie mówię o kolejce przed drzwiami Wink beka Jerk2


RE: Szukam uczciwej pracy w domu - Juhas - 17-02-2015 14:15

Odpowiedz sobie po co zarejestrowałeś się na forum, żeby zadać głupie pytanie?
Masz od tego całe forum.


RE: Szukam uczciwej pracy w domu - dorbiel - 17-02-2015 14:59

(17-02-2015 14:15)Juhas napisał(a):  Odpowiedz sobie po co zarejestrowałeś się na forum, żeby zadać głupie pytanie?
Masz od tego całe forum.
Dlaczego uważasz, że zadał głupie pytanie? Jak się szuka pracy to każdy sposób jest dobry. Są na tym forum też ludzie którzy chętnie pomagają drugiemu, szczególnie nowemu a nie tylko dają głupawe odpowiedzi.


RE: Szukam uczciwej pracy w domu - Paweeloss - 17-02-2015 16:14

Przyszedłem na forum, żeby napisać i poszukać czegoś sensownego.


RE: Szukam uczciwej pracy w domu - Admin - 17-02-2015 20:20

Jeśli chodzi o sposoby zarabiania to zapraszam na początek do lektury: http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/

temat zostawiam bo może ktoś coś więcej Ci napisze o zdalnych robotach typu składanie długopisów itp.


RE: Szukam uczciwej pracy w domu - Paweeloss - 17-02-2015 20:22

Roboty mnie nie interesują. Oferty pracy typu składanie opakowań ozdobnych, czy też długopisów zupełnie mija się z prawdą.


RE: Szukam uczciwej pracy w domu - daniel42na - 17-02-2015 20:27

(17-02-2015 11:16)Paweeloss napisał(a):  Czy istnieją uczciwi pracodawcy, którzy uczciwie proponują dorabianie w domu, przy składaniu czego kolwiek? Może macie jakieś namiary na uczciwe dorabianie?
...
(17-02-2015 20:22)Paweeloss napisał(a):  Roboty mnie nie interesują. Oferty pracy typu składanie opakowań ozdobnych, czy też długopisów zupełnie mija się z prawdą.

To jak to w końcu jest?
Wejdź do działu poradniki i poszukaj tematu poczmaila o pisaniu tekstów.