Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Intellashares - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Intellashares (/Temat-Intellashares-108757)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Intellashares - asamer - 08-05-2015 09:47

Ja chciałbym odzyskać tylko resztę wkładu, czyli ~$9, a program faktycznie dał zarobic tylko tym co mają dużo refów i tym co weszli zaraz na początku. Ja wszedłem chyba w drugim tygodniu i ciągle walczę o wkład, porażka. Podobnie z ProShare, tam jest jeszcze gorzej Undecided


RE: Intellashares - Daniello95 - 08-05-2015 14:21

Todek78, chłopie ten temat został założony w lutym.
A poza tym jak nazwać można program scamem albo że to już padło skoro dalej wypłaca.. Od razu mówię z góry że ich nie bronie ani że polecam program ale nie ogarniam niektórych osób.
Asamer, mówisz że 2 tygodnie po starcie wszedłeś do programu. Czyli nie licząc tej długiej przerwy co zmieniali wygląd strony to strona działała około półtora miesiąca(od twojego wejścia) i prawie wypłaciłeś tyle ile włożyłeś brakuje jakieś marne 9$. Program dalej nie padł, dalej masz szanse wypłacić z nadwyżka ale nie.. ch*j program zły. Nie dał zarobić fortuny w nie całe 2 miesiące.. Dziwne..
Ludzie.. nikt wam nie da za nic pieniędzy ot tak. Tym bardziej w takim programie jak właśnie intella, gdzie głównym jej zyskiem jest to ile ludzi wpłaca i bez nowych userów nic nie zarobicie, tyle że oni jeszcze te sklepy robią więc może jeszcze coś się uskubie..
Todek mówi o pewniakach.. hmm no jest kilka godnych stron ale ja widzę że Todek zaprzecza sam sobie.. zresztą on wchodzi tam gdzie mu powiedzą polscy "liderzy" przykładowo RentierCash który promowałeś. Mam nadzieje że wiesz że to typowa piramida i zarabiasz tylko i wyłącznie z tego co wpłacą osoby pod tobą. Nie mówię że tam nie zarobisz, bo może namówisz kilka osób i powpłacają kasę i coś z nich uciułasz, tylko czy dasz radę zrobić tak żeby jeszcze te osoby którym to polecisz zarobiły? no pewnie ciężko będzie.

Mówicie o pewniakach mając pewnie na myśli mocno promowany Traffic Monsoon, na pewno jest to dobra strona, to jest generalnie to samo co Intella tylko że tam jest dużo kupionych reklam tych dodatkowych bo niby strona dobrze dociera do odbiorców więc dlatego jest dużo reklamodawców. Oby ich nie zabrakło (bo sam mam tam kilka paczek) no ale jak zabraknie to i wiadome nie zarobimy, no ale póki co jest dobrze Wink. Bo przecież chyba nie jesteście naiwni i nie myślicie że nawet te 120% które oferują bierze się z powietrza.
Ale patrząc na TM, w 2 miesiące nie zarobicie kokosów. A kupując jedną paczkę? to więcej hajsu pewnie poleci na opłaty związane z transferem pieniędzy pomiędzy procesorem płatyniczmy a stroną niż wam zostanie profitu. Więc tam jak się wchodzi i dużo inwestuje to i tak trzeba swoje przeczekać i reinwestować żeby móc tam zarabiać. A porównywując z intella to w intella każdy chciał wypłacać więc to jest też efekt porażki serwisu bo pieniędzy z powietrza nie wezmą, a sami zrobili błąd na początku puszczając ogromne naliczania.

A jeśli chodzi o mnie Intella to dla mnie jedna z chwilowych stron i tak jestem z niej zadowolony więc żadnego złego słowa na nią nie powiem, poza tym czemu mam powiedzieć skoro cały czas z niej wypłacam.
I teraz mi się nasuwa pytanie.. czy to ja zgupiałem i nie piszę złego słowa na program który działa i mi wypłaca, czy te osoby które piszą o stronie że to scam?


RE: Intellashares - asamer - 08-05-2015 15:02

(08-05-2015 14:21)Daniello95 napisał(a):  dalej masz szanse wypłacić z nadwyżka

Może wypłacę, może nie, już raz mi wyzerowali konto w imię wyższych celów. Admin ma co chwilę jakiś cudowny pomysł. Dzisiaj wymyślił, że będzie nowy limit wypłat $50 na użytkownika, mnie to akurat nie dotyczy, ale kto wiec co będzie jutro.
I jak mówi admin: "This is not your money anymore"

Żeby było jasne nie mam do Ciebie pretensji, że program jest do dupy, mogę mieć do siebie, że wszedłem za późno lub, że w ogóle wszedłem.


RE: Intellashares - Daniello95 - 08-05-2015 17:15

Nie powiem, te zmiany co robią co chwilę w niczym nie pomagają. Szczerze to ja się pogubiłem bo nie jestem na bieżąco, po prostu nie czytam na grupie za dużo tylko co jakiś czas rzucam okiem, szczególnie w dni wypłat.


RE: Intellashares - ufo321 - 12-05-2015 05:14

O której dokładnie można zlecić wypłatę? Pytam bo ostatnio spoznilem się dokładnie o kilka minut. Coś koło 15:20 ale potrzebuje dokladniejszej informacji.


RE: Intellashares - Daniello95 - 13-05-2015 08:20

No pewnie tak jak zwykle czyli około 15. Bądź na stronie przed 15 i poświęć chwile to na pewno wypłacisz. No chyba że się coś zmieniło z terminem wypłat.


RE: Intellashares - krismarket - 13-05-2015 12:04

A wypłacił ktoś coś ostatnio?


RE: Intellashares - Daniello95 - 13-05-2015 18:38

ta, jak się uda zlecić to kase dostaniesz. Ja nie mam problemu ze zleceniem bo mało osób korzysta z STP i limity tak szybko nie schodzą jak na PP.


RE: Intellashares - AirCash - 13-05-2015 18:46

"ก็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็กิิิิิิิิิิิิิิิิิิิิก้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ก้้้้้้้้้้้้้้้้​้้้้"


RE: Intellashares - overlord25 - 15-05-2015 20:41

Admin znowu coś wymyślił tym razem przekroczył wszytkie granice absurdu każdy będzie musiał subskrybować ich kanał na youtube, oglądać ich filmy dawać lajki i udostępniać facepalm