Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PS4 czy Xbox ONE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+--- Wątek: PS4 czy Xbox ONE (/Temat-PS4-czy-Xbox-ONE-108756)

Strony: 1 2 3


PS4 czy Xbox ONE - Dennisek78 - 17-02-2015 02:22

Jak sądzicie kochani, która konsola jest lepsza?
Mam w domciu Xbox'a 360 i powiem wam tak, pad świetny, konsola hałasu nie robi, gry są bo są, i tyle.
PS mnie przekonuje bo są tamtejsze exclusivy np. God of War w którego nie miałem przyjemności zagrać Sad PS ma ten atut że exclusive są ciekawe, w XBOX One no niby są ciekawe, ale czy aż tak? :l


RE: PS4 czy Xbox ONE - Szaman1644 - 17-02-2015 08:39

Akurat sam posiadam PS3 od długiego czasu, przyzwyczaiłem się do niego i jak najbardziej mogę polecić PS4. Miałem tylko kilka razy możliwość pogrania na Xboxie jeszcze starym, dlatego dużego porównania nie mam. Grałem w niektóre gry tylko dla PS i wydaje mi się, że większość z nich jest dobrze dopracowana. Ale tak jak mówię to zdanie tylko PS-owca Smile


RE: PS4 czy Xbox ONE - michal86ole - 17-02-2015 09:10

Z konsolami Sony mam styczność od pierwszego PSX'a i do dziś pozostaje przy PS4, przez rok czasu miałem Xboxa 360, jednak nie podszedł mi tak jak konsola Sony. Także polecam PS4 Wink


RE: PS4 czy Xbox ONE - lolekxp - 17-02-2015 12:21

(17-02-2015 09:10)michal86ole napisał(a):  Z konsolami Sony mam styczność od pierwszego PSX'a i do dziś pozostaje przy PS4, przez rok czasu miałem Xboxa 360, jednak nie podszedł mi tak jak konsola Sony. Także polecam PS4 Wink
Dokładnie i my to nawet jesteśmy w znajomych PSN hehe Big Grin

A teraz ostateczny cios dla Xboxa:
[Obrazek: ps4vsxboxone.png]

DDR3 ? to mój komputer z 2007 ma taką kość Big Grin rożnicę widać też po ilości teraflopów. Pozatym podobno licencja GTA 6 została wykupiona przez Sony i ma być exclusive dla PS4 i miec duzo wiecej do zaoferowania niz wersja na XBO, pozatym czy warto pominac exclusvie takie jak gry The Last of Us (ta gra dostała ponad 200 tytułów roku, nie zagrać w nią to grzech, takie emocje są w niej że drugi raz przechodzę na hard :rolleyesSmile

Niema co, tak jak michal też miałem pierw PSX, PS One (wersja slim PSX), PS2, PS3 a teraz PS4 bo kimat dużo lepszy, Xbox to typowa podroba od microsoftu zeby zarobic, taka prawda, a ulozenie tych galek na padzie mnie rozpiernicza, to jest beznadziejne. Ale oczywiscie to moj gust, lecz specyfikacje sprzetowe mowia same za siebie Wink.

Mam konsole 7 miesiac i jestem bardzo zadowolonym posiadaczem, w dodatku sony juz zapowiedzialo ze nadchodza gry ktore wycisna ostatnie soki z konsoli, to bedzie cos..


RE: PS4 czy Xbox ONE - Dennisek78 - 17-02-2015 15:17

Bogacze, to sobie na PS4 już mogą zarobić Big Grin
Myślę właśnie o PS4 już teraz, bym mógł sobie pograć prędzej czy później od nowa w God of War, mojego słynnego Wiedźmina, na którego czekam z wielkim ubolewaniem Sad i słynne The last of Us ale ... bardziej mnie interesuje Beyond Two Souls Sad

Oczywiście, jak narazie brak kasy ....
Ale to się zmieni .... Wkrótce.


RE: PS4 czy Xbox ONE - lolekxp - 17-02-2015 15:31

Oj jacy bogacze, stary ta konsola kosztuje ok. 1600zł jak dobrze znajdziesz (sam dałem za nówke 7 miesięcy temu 1549zł z gra Infamous: Second Son Dubbing PL), normalna osoba pracujaca w dwie wyplaty kupi sobie (bo uwzględniamy życie) lub wezmie na raty 300zł/msc a znów żeby kompa złożyć o takich parametrach to conajmniej 5k zł, gry na PS4 już są w lombardach, nowoczesne płyty się nie rysują więc nie musimy się obawiać nic (sam mam 6 gier z lombardu za połowę ceny w świetnym stanie i dodatki też działają normalnie zawarte).

GTA 5 (napisy PL) - 180zł
Assasins Creed Black Flag (napisy PL) - 140zł
Watch Dogs (napisy PL) - 160zł
Killzone: Shadowfall (Dubbing PL) - 100zł
The Last of US (Dubbing PL - lol 14 latka krzyczy "ja pierdole" to poker face wchodzi) - 160zł (dodatek Left Behind działa zawarty)
Call of Duty: Ghosts (Napisy PL) - 170zł

wszystkie w idealnym stanie, można sobie płyte obczaić czy nie zajechana (pozatym płyty PS4 mają nowoczesną konstrukcję że się nie rysują, trzeba chyba złośliwie nożem to zrobic Jerk) A jak nie kolekcjonujesz gier to możesz zawsze odnieść do lombka i wymienić sobie grę o podobnej wartości ewentualnie dopłacić od 10zł do 30zł i nowa gra, to bardzo porftel oszczędza, ja tam osobiścię lubię mieć kolekcje ale to już sprawa indywidualna każdego Big Grin

Pozatym cierpliwość, mam też PS3 i wszyscy moi znajomi już przechodzili GTA 5 w 2013 i mieli temat a ja specjalnie czekałem na PS4 i dopiero w listopadzie 2014 kupiłem sobie - nie żałuję, uważam że lepiej poczekać i mieć jakość niż byc niecierpliwy i prędzej czy później żałować Wink


RE: PS4 czy Xbox ONE - Qwik - 17-02-2015 15:35

(17-02-2015 12:21)lolekxp napisał(a):  
(17-02-2015 09:10)michal86ole napisał(a):  Z konsolami Sony mam styczność od pierwszego PSX'a i do dziś pozostaje przy PS4, przez rok czasu miałem Xboxa 360, jednak nie podszedł mi tak jak konsola Sony. Także polecam PS4 Wink
Dokładnie i my to nawet jesteśmy w znajomych PSN hehe Big Grin

A teraz ostateczny cios dla Xboxa:
[Obrazek: ps4vsxboxone.png]

DDR3 ? to mój komputer z 2007 ma taką kość Big Grin rożnicę widać też po ilości teraflopów. Pozatym podobno licencja GTA 6 została wykupiona przez Sony i ma być exclusive dla PS4 i miec duzo wiecej do zaoferowania niz wersja na XBO, pozatym czy warto pominac exclusvie takie jak gry The Last of Us (ta gra dostała ponad 200 tytułów roku, nie zagrać w nią to grzech, takie emocje są w niej że drugi raz przechodzę na hard :rolleyesSmile

Niema co, tak jak michal też miałem pierw PSX, PS One (wersja slim PSX), PS2, PS3 a teraz PS4 bo kimat dużo lepszy, Xbox to typowa podroba od microsoftu zeby zarobic, taka prawda, a ulozenie tych galek na padzie mnie rozpiernicza, to jest beznadziejne. Ale oczywiscie to moj gust, lecz specyfikacje sprzetowe mowia same za siebie Wink.

Mam konsole 7 miesiac i jestem bardzo zadowolonym posiadaczem, w dodatku sony juz zapowiedzialo ze nadchodza gry ktore wycisna ostatnie soki z konsoli, to bedzie cos..

Sony nie wykupiło żadnej licencji na GTA 6.


RE: PS4 czy Xbox ONE - lolekxp - 17-02-2015 15:40

(17-02-2015 15:35)Qwik napisał(a):  Sony nie wykupiło żadnej licencji na GTA 6.

"Któż mógłby spodziewać się takiego obrotu sprawy. Rockstar, po doskonałej sprzedaży GTA V sprzedaję swoje studio odpowiedzialne za produkcje Wielkiej Kradzieży Samochodów."
Sony wykupiło Rockstar! Mamy trailer GTA 6 na PS4 | PS4


RE: PS4 czy Xbox ONE - Qwik - 17-02-2015 15:42

by Schaboszczak - 1 kwietnia 2014

Prima aprilis (z łac. 1 kwietnia, łc.: Prima dies Aprilis), dzień żartów – obyczaj związany z pierwszym dniem kwietnia, obchodzony w wielu krajach świata. Polega on na robieniu żartów, celowym wprowadzaniu w błąd, kłamaniu, konkurowaniu w próbach sprawienia, by inni uwierzyli w coś nieprawdziwego. Tego dnia w wielu mediach pojawiają się różne żartobliwe informacje. Pochodzenie tego zwyczaju nie jest jeszcze wyjaśnione.


RE: PS4 czy Xbox ONE - lolekxp - 17-02-2015 15:45

@qwik
Dlatego napisałem tak, ale nie wiem czy wyczytałeś:
(17-02-2015 12:21)lolekxp napisał(a):  Pozatym podobno licencja GTA 6 została wykupiona przez Sony
Mogłeś sobie już darować kopiowanie tłumaczenia co to jest prima aprilis bo fajniejszy od tego nię będziesz i za mądrego też cię nikt nie uzna Lol znam te twoje ukryte aluzje Smile
Hehe rzeczywiście to mógłbyć zart Big Grin znalazłem to podczas pisania posta i nie wziąłem pod uwagę daty, co nie zmienia że

XBOX One < PS4

[Obrazek: ps4vsxboxone.png]

AMD GCN 768-SPU, 1,23 teraflopa vs AMD GCN 1152-SPU, 1,76 teraflopa

DDR3 2133 Mhz vs GDDR5 5500 Mhz

Zobaczymy kto będzie płakał jak wyjdą prawdziwe next genowe gry Jerk bo DDR3 to mój komp dziadek ma właśnie a nowe technologie jakie pojawią się w grach rozwieją wątpliwości wtedy Big Grin