Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
50% prawizji za każdego poleconego, program partnerski eToro , - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: 50% prawizji za każdego poleconego, program partnerski eToro , (/Temat-50-prawizji-za-kazdego-poleconego-program-partnerski-eToro-108755)



50% prawizji za każdego poleconego, program partnerski eToro , - bolero79 - 17-02-2015 02:01

Jakiś czas temu natrafiłem w internecie na ciekawy Program partnerski, który oferuje swoim partnerom aż 50% prowizji za każdego poleconego klienta. Program jest przeznaczony w szczególności dla osób, które inwestują na rynku Forex, ale również dla tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym rynkiem. Ale do rzeczy. Chodzi o platformę handlową eToro, która działa na zasadzie portalu społecznościowego, czyli rejestrując tam konto i wpłacając depozyt, mamy możliwość automatycznego kopiowania transakcji najlepszych inwestorów na świecie, oczywiście za stawkę proporcjonalnie mniejszą( u mnie to jest teraz 6,45$). Więcej o tej platformie możecie się dowiedzieć czytając artykuł " Zarabiaj na kopiowaniu najlepszych" , a ja skupie się na ich PP. Rejestracja i prowadzenie konta jest darmowe. Strona niezbyt ładna, trochę dziecinna i w języku angielskim i warto przy rejestracji użyć adresu email google, żeby nie było problemu z komunikacją. Ale nie to jest najważniejsze. Główną zaletą tego PP są wysokie prowizje. Minimalny depozyt wynosi 50$,a bonus od depozytu wynosi 50%, pamiętajcie przy tym aby się zarejestrować z czyjegoś linku(niekoniecznie mojego, ale jak to zrobicie z mojego to będzie mi bardzo miło) Dlaczego? to jest warunek aby dostać ten bonus. NA czym zarabiamy? Po pierwsze: jeśli ktoś otworzy konto i wpłaci depozyt z naszego polecenia za 50$ , to te 50% od depozytu wpływa zarówno na jego konto, jak i partnera , który mu to polecił. Po drugie: Te pieniądze zostają dodane do naszego rachunku i możemy je wypłacić lub inwestować poprzez znalezienie inwestora który ma duże stopy zwrotu i rozpoczęcie automatycznego kopiowania jego inwestycji. JA dzięki temu zarobiłem dodatkowe 30$ w 4 tygodnie, nie robiąc zupełnie nic. Poświęciłem tylko kilka minut na wytypowanie odpowiedniego inwestora. System wygląda super, także pozostawiam WAM to do przemyślenia, a chętne osoby, które chcą w ten sposób zarabiać zapraszam do rejestracji. http://etoro.tw/1DyB6de

A to link do strony głównej http://www.etoro.com/pl/