Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłacanie pieniędzy zarobionych przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wypłacanie pieniędzy zarobionych przez internet (/Temat-Wyplacanie-pieniedzy-zarobionych-przez-internet-108741)

Strony: 1 2


RE: Wypłacanie pieniędzy zarobionych przez internet - Admin - 17-02-2015 09:44

(17-02-2015 00:16)Soplica napisał(a):  
(16-02-2015 23:55)Assasinoo napisał(a):  Za co ma Cię udupić? Za grę u bukmachera na stawki kilkadziesiąt zł zakład? Bo większych pewnie nie będziesz grał. Możesz spokojnie wypłacać z buka na konto, bo przynajmniej ja się nie spotkałem, by w tytule przelewu pisało np. nazwa firmy bukmacherskiej, zawsze jest to przelew realizowany przez jakiegoś pośrednika współpracującego z daną firmą bukmacherską.

No wiesz skarbówka może się doczepić, że np nie mam stałej pracy a zarabiam kokosy na bukmacherce Big Grin

Skarbówkę nie interesuje czy masz "stałą pracę" czy nie, w twoim i ich interesie jest się z nią rozliczyć i zapłacić należny podatek - za to Cie mogą jak to napisałeś "udupić".


Ktoś tu wspominał o grach losowych/hazadrowych. W przypadku nagrody rzeczowej, przed jej wydaniem osoba nagrodzona musi wpłacić u organizatora konkursu równowartość 10 proc. przedmiotu będącego nagrodą. W lotto natomiast podatku nie zapłacisz, gdy jednorazowa wartość wygranej w losowej grze liczbowej nie przekracza kwoty 2280 zł. Gdy wygrana przekroczy ten próg, zapłacimy podatek od całej kwoty - nie tylko od nadwyżki ponad 2280 zł. Drugi limit 760 zł dotyczy nagród w konkursach i grach organizowanych i emitowanych przez środki masowego przekazu (internet, prasa, radio i telewizja). Nagroda poniżej wartości 760 zł np. bluza nike z konkursu internetowego będzie zwolniona z podatku od wygranej.


RE: Wypłacanie pieniędzy zarobionych przez internet - Soplica - 17-02-2015 20:41

Cytat:Naprawdę wierzysz w to, że będziesz zarabiał kokosy na bukmacherce? Zdecydowana większość graczy podsumowując swoją grę na przestrzeni większej ilości czasu są na minusie. A jeśli boisz się grać u zagranicznych buków online, to zawsze pozostaje Ci STS, Fortuna, Toto czy jak mu tam i coś jeszcze Tongue Ale podatek 12% przy zakładaniu zakładu, niższe kursy, i podatek od wygranej w przypadku przekroczenia jakiejś tam kwoty.


Nie mówię, że bd zarabiał kokosy a podaję przykład Smile - Dzisiaj się śmiałem z kolegą, że skoro zrobiłem sobie wspólne zdjęcie z Bońkiem to bez problemu mogę grać na Expekcie Big Grin