Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W co zainwestowac 20k zł? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: W co zainwestowac 20k zł? (/Temat-W-co-zainwestowac-20k-zl-108735)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: W co zainwestowac 20k zł? - grzesiek1990 - 28-05-2015 15:34

Na przykładzie 10 tys. ale też warto przeczytać:
http://www.finansemlodegopolaka.pl/jak-zainwestowac-10-tys-zlotych


RE: W co zainwestowac 20k zł? - Kiljan - 28-05-2015 15:42

odradzałbym w chwili obecnej giełde, póki co brokerzy są zbyt niestabilni


RE: W co zainwestowac 20k zł? - bllixu - 29-05-2015 18:25

Jeśli mówisz poważnie polecam przeczytać mój poradnik o mechanice giełdy, jeżeli nie czujesz się na siłach jestem w stanie się wszystkim zająć . Pisz pw jeśli jesteś zainteresowany.


RE: W co zainwestowac 20k zł? - 8gruzin8 - 30-05-2015 06:55

W innym wątku już wspominałem kilka dni temu, że warto kupić teraz akcje firmy CD Projekt. Od ponad tygodnia ładnie pnie się w górę. Brokerzy też dają rekomendację "KUPUJ" (długoterminowo)

[Obrazek: CDProjekt.jpg]


RE: W co zainwestowac 20k zł? - Pavvel - 09-09-2015 10:35

Dla mnie najpewniejsza kasa, a wyższa od banków to oczywiście nieruchomości. Sam działam aktywnie na rynku nieruchomości i wiem o czym mówie. Oczywiście, kasa jest pewna, nie tracisz gotówki, ale nie ma też cudów jak w bukmacherce czy nawet na giełdzie.

Jedyne ale to kwota. Trochę zbyt mała na kupno dobrze prosperującego lokalu - u mnie na pomorzu ceny wahają się od takich najmniejszych, dobrze ulokowanych od 40k w góre, jednak koszt najmu również wygląda przyzwoicie od 1000 w górę miesięcznie.

Jednak jak wspomniałem kwota, zbyt mała, więc moze garaz? Także dobra inwestycja, biorąc pod uwagę, że idzie zima. Ludzie szukają garazy, zwłaszcza starsi, bo boją się o swoje Toyoty i Hyundaie z salonu, a koszt najmu także w okolicach 300zł. Pozdrawiam.

E: Oj trochę odkopalem, ale może być to podpowiedz dla innych z aktualnym "problemem"


RE: W co zainwestowac 20k zł? - todek78 - 09-09-2015 13:01

A ja po sobotnim spotkaniu z adminem Traffic Monsoon z czystym sumieniem polecam inwestycję w reklamę. Widziałem czarno na białym skąd się biorą pieniądze na nasze zarobki, jakie znane marki wykupują reklamę, ile osób dziennie ogląda te reklamy, jak szybko rośnie popularność TM. Ponad 60 mln wejść na stronę w ciągu tygodnia na stronę. Ogromne rezerwy finansowe. Ja czuję się tu bezpiecznie i 110% w 50 dni, a przy procencie składanym wiele więcej, plus dobra reklama, którą ogląda ponad milion osób na całym świecie to dobra inwestycja i sam zamierzam tu do inwestować niemałą kwotę Smile


RE: W co zainwestowac 20k zł? - sster82 - 13-09-2015 00:25

(30-05-2015 06:55)8gruzin8 napisał(a):  W innym wątku już wspominałem kilka dni temu, że warto kupić teraz akcje firmy CD Projekt. Od ponad tygodnia ładnie pnie się w górę. Brokerzy też dają rekomendację "KUPUJ" (długoterminowo)

[Obrazek: CDProjekt.jpg]

Może i warto, ale akurat prognozy brokerskie nie są dla mnie jakoś przekonujące. Bardziej bym startował w akcje związane z surowcami. Akurat 20K to jest opcja, co by wrzucić na Orlen. Trudno na tym stracić.


RE: W co zainwestowac 20k zł? - Betdnia.pl - 14-09-2015 09:33

A nie lepiej to komuś pożyczyć na 1-2 lata w wysokim oprocentowaniu? Np. na pozyczkach społecznościowych?


W co zainwestowac 20k zł? - daniel42na - 28-09-2015 14:31

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.