Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W co zainwestowac 20k zł? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: W co zainwestowac 20k zł? (/Temat-W-co-zainwestowac-20k-zl-108735)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: W co zainwestowac 20k zł? - adrick1197 - 25-05-2015 12:18

no dokladnie , lokata to nie jest inwestycja , tylko zmniejszenie inflacji Smile nie interesuje mnie zysk rzędu 2% w skali roku ;P


RE: W co zainwestowac 20k zł? - nitram - 25-05-2015 13:19

Szkoda że nawet nie przeczytałeś tematu który Ci podrzuciłem.
Po pierwsze promocja która podsunąłem dotyczy dwóch rożnych lokat jedna na 80 dni druga na 6 miesięcy, a zysk który podałem osiągniemy po upływie tego okresu a nie po roku.
Pewnie że to nie są miliony, ale jest to bezpieczna inwestycja, dająca jakiś tam zysk, lepszy taki zysk niż lokata bez promocji wtedy zarobek były coś w okolicy 50 zł.

Szukasz pomysłu na biznes od lutego pieniądze Ci i tak leżą ile zarobiłes ?
Podałem propozycje czy z niej skorzystasz czy nie Twoja sprawa.


RE: W co zainwestowac 20k zł? - todek78 - 25-05-2015 15:59

Lokata jest bezpieczna- to wiadomo. Ale jak ktoś woli zarobić 2% dziennie i po 7 miesiącach mieć 200% to nawet przy inwestycji 2000 zł wyjdzie więcej Wink Ja proponuje podzielić i część na lokatę a część w taki program co da większe zyski ale ciągnie za sobą pewne, aczkolwiek małe ryzyko Wink


RE: W co zainwestowac 20k zł? - DeI - 25-05-2015 19:46

(25-05-2015 15:59)todek78 napisał(a):  Lokata jest bezpieczna- to wiadomo. Ale jak ktoś woli zarobić 2% dziennie i po 7 miesiącach mieć 200% to nawet przy inwestycji 2000 zł wyjdzie więcej Wink Ja proponuje podzielić i część na lokatę a część w taki program co da większe zyski ale ciągnie za sobą pewne, aczkolwiek małe ryzyko Wink

A niby co ci może dać 2% dziennie. Uwielbiam jak ludzie nie tłumaczą o co im chodzi jedyne patenty jakie znam wiążą się z dużym ryzykiem


RE: W co zainwestowac 20k zł? - Punter - 25-05-2015 21:01

Jakąś część środków wrzucilbym do LucreLab Wink


RE: W co zainwestowac 20k zł? - todek78 - 26-05-2015 07:02

DeI
Wiadomo, ze tam gdzie więcej da się zarobić w krótszym czasie, to jest większe ryzyko. Jednak jak dobrze zapoznamy się z działaniem programu, źródłami pieniędzy, które dostajemy, adminem i jego przeszłością oraz działalnością,, to daje nam to pewność, że po1 program nie zwinie się po miesiącu z połową albo całością naszej inwestycji, a po2 da nam dobry, nie gigantyczny, ale stabilny zarobek. Oczywiście wiem i każdemu zawsze mówię, ze istnieje ryzyko i jak duże ono jest oraz nie każe wkładać tam całej kwoty ale część z możliwych do zainwestowania a resztę włożyć w inne źródła, bo nie można mierzyć głębokości wody obiema nogami Wink Nie ukrywam, że chodzi mi o Trafficmonsoon i wiem, ze ma wielu przeciwników, szczególnie wśród ludzi, którzy są blisko z innymi programami, które niestety nie są tak pewne. Każdy ma prawo do oceny i wyboru, dlatego nie namawiam i nie daję już tu reflinków, jedynie zapraszam na priv, gdzie tłumaczę jak się zarabia i ile można zarobić oraz jakie są promocje itp Wink Kto chce, to zapyta na priv o szczegóły a nie hejtuje tu i mówi ze to piramida, a sam namawia na program 0 200 razy większym ryzyku.
Punter
Co do LL do był ym ostrożny, sam zainwestowałem tu niewiele dla sprawdzenia tylko, bo nawet nie wiem jak admin wygląda... Nic o nim nie wiem, tylko tyle że na swoim forum banują każdą wypowiedź pozytywną o konkurencji i złe słowo o swoim programie... Nie mówię, że się tam nie da zarobić, bo jeszcze program działa i być może da zarobić. Ja od pocątku wkładu nie odrobiłem... A w Trafficmonsoon za 2-3 miesiące będę miał już 200% zysku, dlatego uważam ze TM jest lepsze, bo sam tego doświadczyłem Wink


RE: W co zainwestowac 20k zł? - Punter - 26-05-2015 09:16

@todek78
Właśnie na konkurencyjnym forum jest dobry kontakt z adminem LucreLab i na bieżąco informuje, odpowiada na problemy jak komuś się przydarzą i cenni opinię innych userów. LucreLab od początku miał inne założenia co do naliczeń, niż inne programy, które na starcie dają duże naliczenia, a później w konsekwencji może się to odbić na stabilności programu. LL od początku konsekwentnie nalicza, wg początkowych założeń i postawiło na rozwój programu tj. gry multiplayer, własny procesor płatniczy itd. Lepiej mieć z początku mniejsze naliczenia i poświęcić $ na rozwój programu, aby móc w przyszłości potencjalnie dawać większe zyski dla każdego.
A co do wyboru programu, każdy ma własne zdanie, rozum i może wybrać ten program czy inny. Moim zdaniem liczy się to co w długoterminowej działalności wypadnie lepiej. Ja stawiam na LL, co nie zmienia faktu, że można uczestniczyć także w TM, lub w obu programach jednocześnie Smile


RE: W co zainwestowac 20k zł? - kam100 - 26-05-2015 09:25

Jak nie wiesz jak wygląda:
https://www.youtube.com/watch?v=gjYXOfh0BsQ

I to właśnie źródło z którego czerpiesz informacje na temat LL jest nierzetelne. Hyipforum jest niezależnym forum.


RE: W co zainwestowac 20k zł? - todek78 - 26-05-2015 09:43

No tu się zgodzę, ze małe naliczenia dają dłuższe działanie programu, dlatego unikam programów 150% w miesiąc itp Wink a LL zaprzestałem klikania bo brakuje mi ostatnio czasu na to, ale akcje leżą i kiedyś być może na nich zarobię Wink
No ale każdy podejmuje decyzje świadomie i w każdym programie liczy się z ryzykiem. Dla mnie lepszy jest TM i tam więcej zarobiłem i dlatego traktuję jako nr 1 Smile
A co do hyipforum, to tam byłem atakowany w sposób czasem chamski i moze to przypadek i jakaś taka osoba mi się trafiła tylko, ale zawsze jak o jakimś programie lub projekcie pisałem to było porównywanie do LL. Ja rozumiem, ze są rożne zdania na rożne tematy i można polemizować ze wszystkim, ale sposób w jaki to się odbywało to żenada i dlatego mam taką ocenę. Być może ja miałem takie szczęście Wink


RE: W co zainwestowac 20k zł? - kam100 - 26-05-2015 10:08

Fajnie by było jakbyś poparł to jakimiś argumentami Smile