Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube - partnerstwo i QQTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Youtube - partnerstwo i QQTube (/Temat-Youtube-partnerstwo-i-QQTube-108733)



Youtube - partnerstwo i QQTube - Mksiak - 16-02-2015 20:34

Wiem, że temat był już przeżuty i wypluty 100 razy, ale jakie jest najkorzystniejsze partnerstwo YouTube i czy można je połączyć z QQTube, a mianowicie czy będą z tego pieniądze. Z tego co wiem 1000 wyświetleń kosztowałoby mnie 0,6$, a z tego co słyszałem za 1000 wyświetleń z członkostwa wpadałby +0,8$. Czy ktoś doświadczony mógłby potwierdzić moje słowa lub im zaprzeczyć. Dodatkowo czy taka zabawa ma sens, czekam również na inne sugestie. Pozdrawiam


RE: Youtube - partnerstwo i QQTube - Dymay - 16-02-2015 20:53

Nie opłaca się kupować wyświetleń, bo po primo pochodzą najczęściej z jakichś programów, na których nawet nie wyświetlają się, a po duo nie wszystkie zalicza tak naprawdę Big Grin jeśli chcesz się bawić w coś takiego to montuj jakieś frag movie z csa, bo więcej zyskasz, gdyż jest to na topie Big Grin
PS chciałbyś kupować wyświetlenia i czekać na wypłatę kilka-kilkanaście dni, a ona mogłaby nawet nie przyjść z powodu banicji za sztuczny ruch?


RE: Youtube - partnerstwo i QQTube - venzer - 16-02-2015 22:36

Ludzie to głupie istoty, każdy z nas chce iść na łatwiznę i najlepiej leżeć a kasa niech sama wpływa na kontoBig Grin (też tak mamSmile Ale do konkretów. Po pierwsze nic nie w ten sposób nie zarobisz (a stracisz), Po drugie po jakimś czasie Ban na 100% od sieci reklamowej.
Jedynym rozwiązanie jest własny kontent (czyli samodzielnie stworzone filmiki). Jest tyle tematów którymi można się zająć i na bank każdy coś znajdzie. Lubisz grać w gry nagrywaj to, czytasz książki? nagrywaj coś na ich temat, Grasz w piłkę? nagrywaj to. YouTube to nieograniczone możliwości. Jeżeli będzie to miało wartość dla widzów (rozwiąże ich problem lub da im rozrywkę) to kanał się rozkręci i kasę też będzie! Huh


RE: Youtube - partnerstwo i QQTube - Mksiak - 16-02-2015 22:48

No i o taki konkret mi chodziło Idea


RE: Youtube - partnerstwo i QQTube - edikiu - 17-02-2015 21:01

qqtube mogło by ci się pomóc wybić w wyszukiwarce ale $ z reklam pochodzi od kliknięć.


RE: Youtube - partnerstwo i QQTube - nokira - 05-05-2015 14:35

Ile najwięcej sztucznych wyświetleń w ten sposób nabiliście dla jednego filmiku?


RE: Youtube - partnerstwo i QQTube - dart - 15-07-2015 21:56

Jeśli zależy Ci na kanale ale tworzysz milion multikont to nie używaj nabijaczy bo może się zdarzyć tak, że stracisz kanał... lepiej tworzyć dobry content i tym nabijać wyświetlenia. Rozwijaj kanał przez kilka miesięcy to hajs sam przyjdzie Smile