Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Karta prepaid a rozliczanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Karta prepaid a rozliczanie (/Temat-Karta-prepaid-a-rozliczanie-108718)



Karta prepaid a rozliczanie - lubiekeppa - 16-02-2015 19:32

Witam.
Może tutaj mogłby mi ktoś powiedzieć na czym to polega dokładnie .(to co w tytule)
Słyszałem ze jak posiada się taką kartę to nie trzeba się rozliczać .
Czy jest to prawda?


RE: Karta prepaid a rozliczanie - Kondziozwykopu - 02-03-2015 18:21

Jak to nie trzeba się rozliczać?! Trzeba się rozliczać z każdej zarobionej złotówki, nygusy!


RE: Karta prepaid a rozliczanie - Mercz - 02-03-2015 18:24

Według prawa powinieneś rozliczyć się z każdej zarobionej złotówki. Wink


RE: Karta prepaid a rozliczanie - rachman - 09-03-2015 01:31

Cytat:Słyszałem ze jak posiada się taką kartę to nie trzeba się rozliczać .
Pomyśl sam w jaki magiczny sposób karta może zwolnić Cię od płacenia podatku i rozliczania się z tego... Każdy dochód (prawie) jest opodatkowany a rozliczać to się trzeba nawet jak nie jest opodatkowany (poza pewnymi wyjątkami).

Ludzie kombinują jak nie płacić podatków od zarania dziejów. Różne są metody. Większość z nich to tylko fuks.
Żadna z metod nawet jak jest nie do namierzenia nie zwalnia prawnie z płacenia haraczu. Masz obowiązki rozliczać się a czy to zrobisz to Twój wybór po prostu.