Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W jakim banku polecacie zalozyc konto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: W jakim banku polecacie zalozyc konto? (/Temat-W-jakim-banku-polecacie-zalozyc-konto-108715)

Strony: 1 2 3 4


RE: W jakim banku polecacie zalozyc konto? - Nubit - 18-10-2022 13:04

W jaki sposób?

Sam mam obecnie konto w mbanku i jestem zadowolony. Konto wygodne, fajna aplikacja mobilna. Nie miałem do tej pory jakichś większych przerw. Jeśli prowadzą przerwy konserwacyjne to zawsze jest informacja z wyprzedzeniem i zwykle są one prowadzone w godzinach nocnych.

Jeśli chodzi o promocje to obecnie najlepsza jest chyba w banku Santander - chodzi tutaj konto jakie chcę. Można zyskać do 480 zł premii za otwarcie.


RE: W jakim banku polecacie zalozyc konto? - Frazal - 03-03-2023 12:35

Z tego co wiem to obecnie można otworzyc konto w praktycznie każdym banku bez wychodzenia z domu. Opcje weryfikacji są tutaj dwie:
Potwierdzenie z innego banku
Ewentualnie czekanie na kuriera
Sytuacja poprawiła się po pandemii. Wiele banków zlikwidowało swoje placówki w mniejszych miastach i tym samym zasady zakładania konta przez internet stały się bardziej elastyczne.


RE: W jakim banku polecacie zalozyc konto? - Użytkownik - 14-04-2023 11:46

ing jest całkiem fajny


RE: W jakim banku polecacie zalozyc konto? - [email protected] - 08-05-2023 15:06

Polecam pko


RE: W jakim banku polecacie zalozyc konto? - mefedroniarz - 08-08-2023 06:42

Zdecydowanie najlepszym bankiem jest PKO BP. Pod każdym względem.


RE: W jakim banku polecacie zalozyc konto? - zelma29 - 29-08-2023 12:45

Mbank, nigdy nie odrzucili mi wniosku kredytowego, czesto fajne promocje obnizajace % kredytowe. 0 za prowadzenie.


RE: W jakim banku polecacie zalozyc konto? - CzarnaPantera19 - 13-09-2023 13:57

Santander jest sloko


RE: W jakim banku polecacie zalozyc konto? - Sven - 07-10-2023 23:04

Jak większość Mbank, także ostatnio Alior na plus dzięki korzystnej opcji przelewu ekspresowego.


RE: W jakim banku polecacie zalozyc konto? - dexter2 - 08-10-2023 12:50

Z tym Bankiem PKO bp to se chyba żarty robisz 10zł za prowadzenie konta ja podziękuje . Faworyt to NestBank


RE: W jakim banku polecacie zalozyc konto? - DC1 - 20-10-2023 15:00

(08-10-2023 12:50)dexter2 napisał(a):  Z tym Bankiem PKO bp to se chyba żarty robisz 10zł za prowadzenie konta ja podziękuje . Faworyt to NestBank

O jakim produkcie konkretnie mowa? W PKO BP podejrzewam, że mowa głównie o dwóch kontach:

- PKO Konto Dla Młodych (13-26 lat, ale poniżej 18 lat lepszą opcją jest PKO Konto Pierwsze): darmowe bankomaty w PL i na świecie, darmowa karta, jeśli zrobisz 2 transakcje kartą/blikiem. Szczegóły: https://www.pkobp.pl/klient-indywidualny/konta/konto-dla-mlodych
- PKO Konto Za Zero (26+ lat): darmowe bankomaty PKO BP, darmowe bankomaty w PL blikiem, 0zł za kartę, jeśli zrobisz 5 transakcji. Szczegóły: https://www.pkobp.pl/klient-indywidualny/konta/konto-za-zero

W związku z tym, jeśli używasz karty (a nie wiem, kto nie zrobi kilku transakcji miesięcznie), to nie płacisz nic. Aplikacja jest jedną z najwyżej ocenianych w branży, bankomatów i oddziałów jest dużo. Sam jestem w PKO BP od 13 roku życia i nie mam żadnych zastrzeżeń.