Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W jakim banku polecacie zalozyc konto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: W jakim banku polecacie zalozyc konto? (/Temat-W-jakim-banku-polecacie-zalozyc-konto-108715)

Strony: 1 2 3 4


W jakim banku polecacie zalozyc konto? - PremAccHack - 16-02-2015 18:35

Tak jak w temacie chce zalozyc konto w banku. Jakie banki mi polecacie? Głównie chce placic nim przez internet i oczywiscie zeby korzystanie z bankomatow bylo za darmo.
Najbardziej mi "zainponowal" mbank (Konto z darmowymi bankomatami)


RE: W jakim banku polecacie zalozyc konto? - aero2 - 16-02-2015 18:40

mBank polecam.Smile


RE: W jakim banku polecacie zalozyc konto? - przemekmax - 16-02-2015 18:46

Ja mam w mBanku eKonto Mobilne (bezwarunkowe 0zł) i w T-Mobile Bankowe oba w pełni bezwarunkowo darmowe w moim przypadku

oferuje refy zarówno z jednego jak i drugiego Smile


RE: W jakim banku polecacie zalozyc konto? - Dymkul - 16-02-2015 19:01

Jak chcesz za darmo bez dodatkowych warunków to T-Mobile Usługi Bankowe(podchodzi pod Alior). Mnie przekonało 10 natychmiastowych darmowych przelewów co miesiąc (mbank 5zł). I karta za darmo bez jakichkolwiek wymagań (typu transakcje 200zł co miesiąc.) Darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów również za granicą (Mbank tylko polskie) , darmowe wpłaty w wpłatomatach euronet. Apka mobilna też w porządku. Jako konto osobiste sprawdza się idealnie.


RE: W jakim banku polecacie zalozyc konto? - BertoneTurbo - 16-02-2015 19:35

ja mam w mbanku i nic nie place.. jedynie 5zl jak wybieram w pko i innych. Z mojego polecenia jak bys zalozyl to ci dam 50% refbacka Wink


RE: W jakim banku polecacie zalozyc konto? - TechByte - 16-02-2015 19:57

Również polecam mBank


RE: W jakim banku polecacie zalozyc konto? - suchy0001 - 16-02-2015 19:59

Polecam mbank.
Nie płacę zupełnie nic.Jedynym warunkiem jest wydanie z karty 200 zł miesięcznie na pin lub zbliżeniowo.
Jeśli nie wydasz to płacisz 7 zł Smile Do tego pełno bonusów i zawsze + kilka zł wpadnie z jakiegoś cashbacku,m promocji itd.


RE: W jakim banku polecacie zalozyc konto? - nitram - 16-02-2015 20:06

W tej chwili zupełnie darmowe konto bez nakładania na nas dodatkowych wymogów to T-mobile czyli stary aliorsync tak jak ktoś to już wyżej pisał natomiast mbank ma opłaty za nie użytkowanie karty czyli masz pewne minimum które musisz wypracować robiąc zakupy kartą, więc istnieje ryzyko że zapomnisz zrobić zakupy kartą albo zbiegną ci się okresy rozliczeniowe w jednym zrobisz zakupy za 500 zł a w drugim tylko za 100 zł i już płacisz im bodajże 7 zł.

Podsumowując polecam t-mobile jak chcesz założyć z mojego polecenia podaj na pw swój adres mailowy.
Jak chcesz zarobić 70 zł zakładając konto darmowe po spełnieniu paru warunków podobnie jak w mbanku to polecam promocje Paribas banku - > http://jakzarobic100zl.pl/2015/02/16/zaloz-ikonto-w-banku-bnp-paribas-i-odbierz-gwarantowana-premie-od-organizatora-70-zl-oraz-3-cashback/


RE: W jakim banku polecacie zalozyc konto? - Weglowodan - 16-02-2015 20:08

(16-02-2015 19:59)suchy0001 napisał(a):  Polecam mbank.
Nie płacę zupełnie nic.Jedynym warunkiem jest wydanie z karty 200 zł miesięcznie na pin lub zbliżeniowo.
Jeśli nie wydasz to płacisz 7 zł Smile Do tego pełno bonusów i zawsze + kilka zł wpadnie z jakiegoś cashbacku,m promocji itd.

Mi zjada 5zł jeśli nie wydam z karty. Musisz mieć jakieś dodatkowe opcje na karcie. Smile


RE: W jakim banku polecacie zalozyc konto? - Gremquen - 16-02-2015 20:08

Ja posiadam konto izzy w mbanku i nie płacę nic.
Nie mam również takich opłat jak kolega wyżej, że 7zł za kartę ;]