Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowe ogłoszenia od admina. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Thisbox.pl (/Forum-Thisbox-pl-103)
+----- Dział: News (/Forum-News-105)
+----- Wątek: Nowe ogłoszenia od admina. (/Temat-Nowe-ogloszenia-od-admina-10871)



Nowe ogłoszenia od admina. - paskur - 24-07-2010 23:10

Tutaj jest wszystko, nie trzeba nic mówić:
[Obrazek: tablica.jpg]
Wg mnie:
1. nie moge sie doczekac
2. troche pozno, labirynt mi sie podoba
3. moze byc
4. mi to loto
5. głupio wymyslili, najlepiej zrobili by tylko dla premium i git tyko zeby nie dostawali na poczatek premium kazdy, chociaz na czas sknerusa,albo wycowac sie z tego i zrobic nowy system
6. ile można...
7. ;]
A wy co sądzicie?


RE: Nowe ogłoszenia od admina. - mikolaj90 - 26-07-2010 17:01

No nie mogę się doczekać niektórych funkcji Smile I głupota z tym sms'em. Po co mam wydawać 1, 22 zł, żeby wziąć udział w sknerusie ? Wiem, że jeżeli nie chcę to nie powinienem wysyłać sms'a ale niech nie będą już tacy cwani Tongue Teraz wszędzie trzeba wysyłać sms'y. Skoro jest to serwis z nagrodami to wszystko powinno być za darmo a nie płacić trzeba.


RE: Nowe ogłoszenia od admina. - kreatywny - 26-07-2010 17:24

No co do sms to ich rozumiem bo setki fake kont, a ogólnie do ogłoszeń to ciekawie tylko szkda że restock dopiero w drugiej połowie sierpnia


RE: Nowe ogłoszenia od admina. - Magnus - 28-07-2010 17:59

Dobrze ,że jest to info;] Mniej spamu będą mieli.