Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak dodać przycisk ''Edytuj post?" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Jak dodać przycisk ''Edytuj post?" (/Temat-Jak-dodac-przycisk-Edytuj-post-108700)



Jak dodać przycisk ''Edytuj post?" - Spamer-pl - 16-02-2015 16:03

Witam posiadam motyw mustang-lite opcja darmowa i brak przy postach opcji guzika edytuj post a możliwość jedynie przez panel sterowania.
jest jakaś opcja na dodanie możliwości edycji ze strony głównej podczas czytania postów?


RE: Jak dodać przycisk ''Edytuj post?" - TheGleeMat - 17-02-2015 12:35

Ta opcja nie jest zależna od posiadanego motywu i powinna być widoczna zawsze po wejściu w post lub stronę. Radzę sprawdzić czy żadna wtyczka w przeglądarce nie blokuje skryptów . Tak samo radzę włączyć zezwalanie na wykonywanie skryptów JavaScript. Pasek z opcjami wygląda mniej więcej tak:

[Obrazek: image.png]


RE: Jak dodać przycisk ''Edytuj post?" - Spamer-pl - 18-02-2015 12:49

To co pokazałeś to jest ale nie o to mi chodzi.
Weźmy motyw Twenty Fourteen jest instalowany podczas Wordpressa
[Obrazek: Z8Pjhg7.png]
Twenty Thirteen
[Obrazek: 3HHNCcR.png]
Mustang Lite
[Obrazek: GGUrrKF.png]

A w tym szablonie motywie już brak i chodzi mi o to jak dodać edytuj do tego szablonu bo autor zapomniał o tym chyba.


RE: Jak dodać przycisk ''Edytuj post?" - czarli_bronson - 04-03-2015 17:42

lepiej nie bawić się w dodawanie tego bo może ci strona wywalać błędy zresztą po co się męczyć jak i tak możesz edytować?


RE: Jak dodać przycisk ''Edytuj post?" - linoskoczek - 04-03-2015 20:11

Ja w swoim motywie mam coś takiego:
Kod PHP:
<?php edit_post_link__'Edytuj''tutaj_nazwa_motywu_malymi_literkami' ), '<span class="edit-link">''</span> 

Jak się uprzesz, to możesz samemu wykombinować coś w PHP typu:
Kod PHP:
if(is_admin())
{
echo 
"<a href='/wp-admin/post.php?post=".get_the_ID()."&action=edit'>Edytuj</a>";

Nie testowałem.

Tylko pytanie: Po co Ci to, skoro masz "Edytuj wpis" na górze, tak jak ktoś wyżej już napisał?


RE: Jak dodać przycisk ''Edytuj post?" - Gremquen - 04-03-2015 20:16

Ale i tak troszkę to sensu nie ma.
Bo Edytuj w tych podstawowych szablonach wyświetla Ci się tylko, gdy jesteś zalogowany jako admin lub redaktor.
Normalnie tego nie ma..


I jak napisał to wyżej TheGleeMat gdy jesteś zalogowany to u góry zawsze na każdym stylu Ci się to wyświetla Wink