Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Ipod Touch (ankieta) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Ipod Touch (ankieta) (/Temat-Zamkniety-Ipod-Touch-ankieta-1087)



[Zamknięty]Ipod Touch (ankieta) - mikobro - 23-01-2010 16:26

Jakie jest prawdopodobieństwo że uda mi się zgarnąć IPODA TOUCHA 8 GB ?
Jak myślicie ?
Bardzo mi zależy ale jesli sa marne szanse, nawet nie bede probowal i wezme sie za cos innego Smile


RE: Ipod Touch (ankieta) - Bolt - 23-01-2010 16:58

Spokojnie myślę nei pamiętam dokładnie ale na sylwestrowym dość późno poszły jeśli nie touche to nano ale były przez pewien czas Smile


RE: Ipod Touch (ankieta) - Mathis K - 23-01-2010 17:20

ja będę na pewno polować jak nie na tałcza to może psp Big Grin a ten tałcz jest od 325 ptz? czy się mylę? Smile


RE: Ipod Touch (ankieta) - mikobro - 23-01-2010 18:25

8 GB jest chyba za 320 PTZ
Ale w sumie to sam nie jestem do konca pewien Smile
Z moja ilość PTZ na co moge jeszcze polowac ciekawego oprocz ipoda i psp Smile


RE: Ipod Touch (ankieta) - Bolt - 23-01-2010 19:03

mikobro, jeśli restock będzie za co najmniej 3 dni to możesz się pokusić o Nintendo DS (ceny w Polsce zaczynają się od 681zł a w DS'ie nie ma blokad więc łatwiej można sprzedać Smile jeśli nie DS to rzeczywiście w grę wchodzi tylko ipod touch 8gb Tongue

Patrząc na ankietę zastanawiam się kto zagłosował 0-29% ludzie tak schodzą tylko PSP! Smile


RE: Ipod Touch (ankieta) - kucharz - 23-01-2010 19:50

Bolt po prostu psp jest najtansza konsola na lockerze i dlatego tak schodzi Big Grin a co do ipoda tez na niego polujeBig Grin


RE: Ipod Touch (ankieta) - mikobro - 24-01-2010 13:30

Heh Smile
Widze ze co druga osoba poluja na iPoda Big Grin
A za ile jest PTZ jest ten DS ?


RE: Ipod Touch (ankieta) - jeworas - 29-01-2010 21:42

Raczej mała szansa, ponieważ to bardzo popularny przedmiot ; p


RE: Ipod Touch (ankieta) - BartuS - 29-01-2010 22:53

Polujcie, polujcie, a ja odbiore paczkę Big Grin

Szansa jest 25/100% Ale w sylwka było łatwo go zgarnąć ;p


[Zamknięty]Ipod Touch (ankieta) - Killer - 18-05-2011 11:46

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.