Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powiadomienie o restocku GG + SYRENA [Poradnik] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Powiadomienie o restocku GG + SYRENA [Poradnik] (/Temat-Powiadomienie-o-restocku-GG-SYRENA-Poradnik-10869)

Strony: 1 2


Powiadomienie o restocku GG + SYRENA [Poradnik] - Vesperus - 24-07-2010 21:14

Powiadomienie o restocku GG + SYRENA [Poradnik]

Stworzyłem taki mały poradnik dla tych którzy wykupili dostęp do powiadomienia o restocku GG. Sądzę że każdy o tym wie ale może się komuś przyda.
Huh Stworzony on jest także z okazji mojego 400 postu Huh
................................................................................​................................................................................​...................................................................

Gadu-Gadu 7.7

1. Dodajemy do kontaktów numer "ten z którego dostajemy powiadomienia - jeśli nie masz go zapisanego pisz na PW"

2. Po dodaniu nowego kontaktu klikamy na niego prawym klawiszem myszy i wybieramy opcję "Edytuj"

3.Pojawia nam się takie oto okienko w którym wybieramy "wiadomości..."

[Obrazek: 35925058.jpg]

4. Pojawia nam się nowe okienko w którym wybieramy "własny" i wybieramy lokalizację pliku syrena.wav który pobierzemy.

5. Następnie wszystko akceptujemy

6. Link do pliku syrena.wav - http://www.przeklej.pl/plik/syrena-rar-001b1k7rtagh

................................................................................​................................................................................​...................................................................

Gadu-Gadu 10

1. Jako iż nie korzystam z tej wersji komunikatora jestem w stanie opisać jak ustawić syrenę by wyła gdy każdy napisze wiadomość. Czyli może to być bardzo irytujące więc nie polecam.

2. Dodajemy do kontaktów numer "ten z którego dostajemy powiadomienia - jeśli nie masz go zapisanego pisz na PW"

3. Wchodzimy do: Gadu-Gadu --> Ustawienia --> Dźwięki

[Obrazek: 91578828.jpg]

4. Opcje Wyłącz dźwięk wiadomości i Wyłącz w trakcie rozmowy muszą być odznaczone

5. Klikamy "Plik..." i wybieramy lokalizację pliku syrena.wav który pobierzemy.

6. Link do pliku syrena.wav - http://www.przeklej.pl/plik/syrena-rar-001b1k7rtagh

7. Klikamy OK i gotowe.

8. Syrena w GG10 jest bardzo nieprzyjazna więc jeśli nie macie GG7.7 to lepiej tego nie używajcie

9. Gdybyście chcieli powrócić do starego sygnału wiadomości to w ścieżce dostępu wpisujemy "C:/Program Files/Gadu-Gadu 10/sounds/text_message.wav"

................................................................................​................................................................................​...................................................................

Może komuś pomogłem Big Grin



RE: Powiadomienie o restocku GG + SYRENA [Poradnik] - Dominator - 24-07-2010 21:19

wes, to jest moje ja to zrobiłem vesperus.


RE: Powiadomienie o restocku GG + SYRENA [Poradnik] - Vesperus - 24-07-2010 21:38

jak to ty to zrobiłeś ? skoro ja to zrobiłem.


RE: Powiadomienie o restocku GG + SYRENA [Poradnik] - Silek - 24-07-2010 22:01

Trzy minutowa syrena ? A po cholere ten dźwięk ma tyle trwać ? Wystarczy jakiś sygnał góra 5 sekund i lepiej spełni swoją role niż miałoby w głośnikach to lecieć :/


RE: Powiadomienie o restocku GG + SYRENA [Poradnik] - Vesperus - 24-07-2010 23:32

W sumie masz racje Silek


RE: Powiadomienie o restocku GG + SYRENA [Poradnik] - Dominator - 24-07-2010 23:37

poradnik nie jest mój i go nie pisałem ! skoro to jest powiadomienie o restocku to znaczy że ty nas o tym powiadomisz, skoro nie powiadomisz to po jakiego piszesz poradnik ?


RE: Powiadomienie o restocku GG + SYRENA [Poradnik] - Vesperus - 24-07-2010 23:50

Dominator czy ty aby na pewno uważnie przeczytałeś zawartość mojego pierwszego posta ? Bo radziłbym Ci do niego wrócić a następnie wypisywać głupoty.

Twój post
Cytat:wes, to jest moje ja to zrobiłem vesperus.
oznacza że według ciebie ty zrobiłeś mój poradnik. Bo nic innego w tym temacie niema jak ten poradnik.

Może się mylę ale
Kod:
obsługa skryptu PHP $GG 5.3.2 która jest na najwyższym stopniu
nie jest potrzeba by ustawić sobie syrenę do danego kontaktu. No jeśli się mylę to mnie popraw.

Czy ja gdziekolwiek napisałem iż to ja będę informował że jest restock ? bo nie przypominam sobie czegoś takiego,
Bo według Ciebie tak
Cytat:Podczas gdy jest restock to ty wyślesz wiadomość do numerów wpisanych przez Ciebie i klikasz wyślij

................................................................................​...............................
Tak więc drogi Dominatorze najpierw czytasz całość a potem komentujesz
................................................................................​...............................

PS. A wystarczyło przeczytać wstęp:
Cytat:Stworzyłem taki mały poradnik dla tych którzy wykupili dostęp do powiadomienia o restocku GG



RE: Powiadomienie o restocku GG + SYRENA [Poradnik] - Silek - 25-07-2010 09:36

Vesperus mała rada na przyszłość : nie gadaj z nim bo on jeszcze nie dorósł do posiadania umiejętności poprawnego czytania ze zrozumieniem Wink


RE: Powiadomienie o restocku GG + SYRENA [Poradnik] - Nayare - 25-07-2010 10:40

Wiedzialem, ze jest pojebany, ale nie ze az tak xd


RE: Powiadomienie o restocku GG + SYRENA [Poradnik] - Vesperus - 25-07-2010 11:55

dzięki za rade Big Grin