Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skradziony fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Skradziony fanpage (/Temat-Skradziony-fanpage-108688)

Strony: 1 2 3


Skradziony fanpage - Gogli - 16-02-2015 13:36

Witam, da radę jakoś odzyskać skradziony fanpage? Nie wiem jakim cudem, ale ktoś usunął mnie jako administratora, widocznie za słabe hasła ale nie wiem, gość reklamuje na nim doładowania a wg mnie nie zarobi wcale bo fanpage skierowany jest do konkretnej grupy ludzi. Miał ktoś kiedyś taka sytuację? Jakieś porady? Byłbym wdzięczny Smile Pozdrawiam.


RE: Skradziony fanpage - ClassAxion - 16-02-2015 14:39

Raczej wątpię czy wiadomość do facebooka by rozwiązała sprawę (gdybyś napisał że doszło do nieautoryzowanego dostępu)


RE: Skradziony fanpage - mikiniki - 16-02-2015 14:42

Jak to było coś konkretnego, to tylko Policja Ci pozostaje.
FB wątpię żeby coś zrobił, jak już to po kilku latach pewnie...


RE: Skradziony fanpage - Gogli - 16-02-2015 15:07

Ukradziono wiele fp teraz jest wątek tego w temacie leadmore, ale Policja raczej odpada bo fanpage też były zbudowane pod suby więc mogą byc konsekwencje, rozumiecie. Szkoda mi tylko prawie 200k lajk bo oba prawie tyle miały no ale cóż, dzieki Panowie! Smile


RE: Skradziony fanpage - DzejkobPL - 16-02-2015 15:21

Jeżeli suby były promowane zgodnie z prawem, to czemu by nie zgłosić? Smile


RE: Skradziony fanpage - Gogli - 16-02-2015 15:28

Zgodnie z prawem bo nigdzie nie było napisane, że darmowe ale i tak jakieś ryzyko jest że ktoś sie przyczepi i pójdzie to dalej, wiecie o co chodzi. Mimo tylko lajków fanpage aż tak bardzo wartościowe nie były bo już od sierpnia katowane były subami więc zasięg też słaby. Zarobić by zarobił jeszcze sporo na nich ale za dużo zachodu z Policją by było tak myślę. Smile


RE: Skradziony fanpage - Szaman1644 - 16-02-2015 15:48

Można chociaż się zebrać i złodziejowi nie dać na tym zarobić i zgłaszać FP, wtedy FB usunie Big Grin


RE: Skradziony fanpage - dawid020899 - 16-02-2015 15:59

@[Szaman1644] Później by było, że niby ukradli mu FP, a tylko chciałby ktoś się konkurencji pozbyć. Big Grin


RE: Skradziony fanpage - Gogli - 16-02-2015 16:03

Zarobić nie zarobi bo spamuje doładowaniami i mimo, że fanpage mają prawie 200 tys lajk to myslę, że 10 zł tam nie zarobi, trzeba było sposobem, i odpowiednimi rzeczami Big Grin Zresztą pisałem z Panem Arkiem od Leadmore i już konto usunięte, linki też i zobaczymy co dalej, nie tylko mi ukradł ale też wielu innych. Undecided


RE: Skradziony fanpage - joefdgod - 16-02-2015 16:14

Mi skradziono ostatnio grupę (gość napisał że chce zostać adminem) napisałem do facebooka przez tydzień nie otrzymałem odpowiedzi więc mała szansa jest na odzyskanie. Jedyne co mogłem zrobić to sprawdzić kto jest obecnie adminem, adminem było fikcyjne konto jakiejś laski zgłosiłem że konto jest fałszywe i zablokowali go więc grupa mu nie posłuży Smile