Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W co warto inwestować w internecie jak i w rzeczywistym świecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: W co warto inwestować w internecie jak i w rzeczywistym świecie (/Temat-W-co-warto-inwestowac-w-internecie-jak-i-w-rzeczywistym-swiecie-108686)



W co warto inwestować w internecie jak i w rzeczywistym świecie - roko1992 - 16-02-2015 13:33

Witam wszystkich forumowiczów.Zastanawiam się z co mogę jeszcze zainwestować aby dorobić sobie do etatu:-) Siedzę już w MTV i chce coś więcej :-)znacie jakieś dobre inwestycje oprócz bukmacherki i giełdy bo do tego nie mam pojęcia a i ryzyko spore.. A może macie jakieś własny biznes z którym chcielibyście się podzielić :-D mam do dyspozycji pewna sumę pieniędzy którą mogę zainwestować w biznes wirtualny jak i rzeczywisty.Wiem że ryzyko jak z każdym biznesie czy otwierając sklep osiedlowy czy inwestujac w jakiś program wirtualny. Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam .


RE: W co warto inwestować w internecie jak i w rzeczywistym świecie - Resick - 16-02-2015 16:05

Polecam przeczytać książkę pt.:"Inwestycyjny poradnik bogatego ojca" napisanej przez Roberta Kiyosaki w tej książce dowiesz się na czym zarabiają bogaci i jak ograniczają ryzyko inwestując np. w akcje na giełdzie.


RE: W co warto inwestować w internecie jak i w rzeczywistym świecie - roko1992 - 16-02-2015 17:21

Napewno znajdę czas na przeczytanie tej książki :-) Dzięki :-)


RE: W co warto inwestować w internecie jak i w rzeczywistym świecie - nitram - 16-02-2015 21:17

Jak masz chwilę to ja zapraszam do mojego tematu i sposobu na inwestowanie
http://zarabiam.com/Temat-Zarob-100-150-zlotych-w-30-minut-bez-ryzyka-mozesz-tylko-zyskac-100007
Sam osobiście korzystam z różnych promocji bankowych gdzie za założenie konta, lokaty, karty i spełnieniu paru dodatkowych warunków otrzymujemy pieniądze, może też jesteś zainteresowany takim sposobem zarabiania.


RE: W co warto inwestować w internecie jak i w rzeczywistym świecie - bolero79 - 17-02-2015 01:01

Zależy na jak długi czas miałaby być ta inwestycja, może numizmatyzm? Warto sie tym zainteresować i pomyśleć o długoterminowej inwestycji


RE: W co warto inwestować w internecie jak i w rzeczywistym świecie - roko1992 - 17-02-2015 07:34

Najlepiej jak najkrótsza inwestycja chyba że duży zysk mi przyniesie to i długoterminowa może być. A co powiedziecie na handel starymi przedmiotami? Kapitał na inwestycje mam tylko nie mam doświadczenia w tym, co powiecie na ten temat?


RE: W co warto inwestować w internecie jak i w rzeczywistym świecie - tycobb1979 - 17-02-2015 12:21

Handel starociami fajna sprawa ale sądzę, że musisz posiadać odpowiednią wiedzę historyczną, obyczajową itp. A to wszystko poto by wiedzieć ile można za coś zapłacić by dobrze później to sprzedać. Takie jest moje zdanie...